MEČ
06.09.14 | Polufinale | Andreas Haider-Maurer | Jaroslav Pospisil | 7-5, 6-2 | Brasov Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andreas Haider-Maurer | Jaroslav Pospisil | |
1. servis % | 43/72 (60%) | 34/63 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/43 (70%) | 23/34 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/29 (55%) | 12/29 (41%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/9 (11%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/63 (44%) | 26/72 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/135 (55%) | 61/135 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 5 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andreas Haider-Maurer vs. Jaroslav Pospisil - Međusobni mečevi
12.09.14 | Četvrtfinale | Andreas Haider-Maurer | Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-2 | detalj meča | Banja Luka | zemlja |
06.09.14 | Polufinale | Andreas Haider-Maurer | Jaroslav Pospisil | 7-5, 6-2 | detalj meča | Brasov Challenger | zemlja |
Andreas Haider-Maurer form & Jaroslav Pospisil form
Andreas Haider-Maurer - Posljednji mečevi
Banja Luka - zemlja | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Balmashev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Alen Avidzba | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Arthur De Greef | 5-2, Arthur De Greef - odustajanje | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Jan Choinski | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Pullach Challenger - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. George Von Massow | 5-7, 6-79 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. George Von Massow | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Padova Challenger - zemlja | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Jonathan Kanar | 7-5, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Marburg Challenger - zemlja | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Dragos Dima | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Gibril Diarra | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
25.06.18 kval. | vs. Jordi Samper-Montana | 0-6, 0-1, - Andreas Haider-Maurer - odustajanje | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Almagro | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Poprad Tatry - zemlja | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Patrik Rikl | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.06.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-70, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Geneva - zemlja | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 6-1, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Kevin Krawietz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Patricio Heras | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 7-68, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Giallanza | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Munich - zemlja | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Jaroslav Pospisil - Posljednji mečevi
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - zemlja | ||||
28.03.22 kval. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Bengalaru 2 - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Bengalaru 1 - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
03.01.22 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.21 kval. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
18.10.21 kval. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
M25 Budapest - zemlja | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
M25 Prostejov - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Poprad - zemlja | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - odustajanje | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 kval. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detalj meča |