Andrea Picchione vs. Horst Rieder 13.08.2019

Andrea Picchione vs. Horst Rieder 13.08.2019 - M15 Santa Cristina Val Gardena - usporedba

MEČ

13.08.19kval.Andrea Picchione Horst Rieder 6-1, 1-0, - odustajanje Italy M15 Santa zemlja

STATISTIKE MEČA

Andrea PicchioneHorst Rieder
1. servis %10/20 (50%)20/23 (87%)
Osvojeni bodovi na 1.servis9/10 (90%)7/20 (35%)
Osvojeni bodovi na 2.servis7/10 (70%)1/3 (33%)
Osvojeni bodovi iz returna15/23 (65%)4/20 (20%)
Osvojeni bodovi ukupno31/43 (72%)12/43 (28%)
Dvostruke pogreške
Asovi30

STATISTIKE MEČA

1
Andrea Picchione Andrea Picchione serve0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
1-0Horst Rieder Horst Rieder serve
0-0, 30-0, 30-15, 30-30
2-1Horst Rieder Horst Rieder serve
0-0, 15-0
Andrea Picchione Andrea Picchione serve3-1
0-0, 15-0
4-1Horst Rieder Horst Rieder serve
0-0
Andrea Picchione Andrea Picchione serve5-1
0-0, 0-15
6-1
2
0-0Horst Rieder Horst Rieder serve
0-0, 30-0, 40-0[BP]
1-0
3
- odustajanje

Andrea Picchione
Italy
07.06.98, 21 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
14.04.97, 22 Godina







Horst Rieder
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Andrea Picchione vs. Horst Rieder - Međusobni mečevi

13.08.19kval.Andrea PicchioneHorst Rieder6-1, 1-0, Horst Rieder - odustajanjedetalj mečaItaly M15 Santa zemlja

Andrea Picchione - Posljednji mečevi

Egypt M15 Sharm - tvrda
19.02.20
1. kolo
vs. Pablo Vivero Gonzalez1-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Tomas Papik5-7, 6-75 porazdetalj meča
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Sergo Sikharulidze6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
07.02.20
Četvrtfinale
vs. Pablo Vivero Gonzalez2-6, 4-6 porazdetalj meča
06.02.20
2. kolo
vs. Yuichiro Inui6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
05.02.20
1. kolo
vs. Paul Woerner6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
21.11.19
1. kolo
vs. Duje Ajdukovic2-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
19.11.19
kval.
vs. Vladislav Ivanov7-65, 6-1 pobjedadetalj meča
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Federico Bertuccioli6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
13.11.19
1. kolo
vs. Simone Roncalli2-6, 1-6 porazdetalj meča
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
11.11.19
kval.
vs. Manfred Fellin5-7, 6-0, 10-5 pobjedadetalj meča
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Ruben Busch6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
03.11.19
Finale
vs. Nicholas David Ionel4-6, 6-4, 4-6 porazdetalj meča
02.11.19
Polufinale
vs. Peter Nagy6-2, 4-6, 6-1 pobjedadetalj meča
01.11.19
Četvrtfinale
vs. Mathieu Perchicot2-6, 6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
31.10.19
2. kolo
vs. Petru-Alexandru Luncanu6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
29.10.19
1. kolo
vs. Lorenzo Bocchi6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
21.10.19
kval.
vs. Stefano Battaglino6-73, 3-6 porazdetalj meča
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Jera Staley6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
20.10.19
2. kolo kval.
vs. Felipe Martinez Sarrasague6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Italy M25 Santa - zemlja
24.09.19
kval.
vs. Francesco Maestrelli6-3, 5-7, 5-10 porazdetalj meča
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Delf Gohlke6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Italy M25 Santa - zemlja
18.09.19
1. kolo
vs. Elmar Ejupovic3-6, 3-6 porazdetalj meča
17.09.19
kval.
vs. Mike Loccisano7-65, 7-5 pobjedadetalj meča
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Neagu6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
28.08.19
1. kolo
vs. Riccardo Maiga2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
21.08.19
1. kolo
vs. Marat Deviatiarov2-6, 5-7 porazdetalj meča
Italy M15 Santa - zemlja
14.08.19
1. kolo
vs. Wilson Leite4-6, 4-6 porazdetalj meča
13.08.19
kval.
vs. Horst Rieder6-1, 1-0, Horst Rieder - odustajanjepobjedadetalj meča

Horst Rieder - Posljednji mečevi

Czech Republic M25+H Ricany - zemlja
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Domagoj Biljesko4-6, 0-4, - Horst Rieder - odustajanjeporazdetalj meča
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Michael Paty6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Italy M25 Santa - zemlja
18.09.19
1. kolo
vs. Riccardo Di Nocera3-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
17.09.19
kval.
vs. Marcel Marlon Sudzum6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Victor Haddad6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Italy M25 Santa - zemlja
13.09.19
2. kolo
vs. Wilson Leite1-6, 1-6 porazdetalj meča
12.09.19
1. kolo
vs. Giorgio Portaluri6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
10.09.19
kval.
vs. Marcel Marlon Sudzum2-6, 6-2, 10-5 pobjedadetalj meča
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Maxim Mokrousov6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Italy M15 Santa - zemlja
13.08.19
kval.
vs. Andrea Picchione1-6, 0-1, - Horst Rieder - odustajanjeporazdetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Leonardo Taddia7-60, 6-4 pobjedadetalj meča
Italy M25+H Appiano - zemlja
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Tobias Kirchlechner6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
05.08.19
kval.
vs. Lorenzo Rottoli6-3, 4-6, 5-10 porazdetalj meča
Italy M25 Bolzano - zemlja
30.07.19
kval.
vs. Andrea Guerrieri2-6, 5-7 porazdetalj meča
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Jonas Greif7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
Morocco M15 Casablanca - zemlja
24.07.19
1. kolo
vs. Simon Carr6-2, 4-6, 3-6 porazdetalj meča
23.07.19
kval.
vs. Franco Feitt6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Mustapha Benmira6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Morocco M15 Tanger - zemlja
15.07.19
kval.
vs. Antonio Muniz Hidalgo1-6, 4-6 porazdetalj meča
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Ioannis Stamoulos6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Austria M15 Telfs - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Vitalii Shcherba4-6, 6-4, 7-10 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Vladyslav Orlov2-6, 4-6 porazdetalj meča
18.06.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-0, 1-0, Shahar Gabay - odustajanjepobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg4-6, 5-7 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
22.05.19
1. kolo
vs. Ergi Kirkin2-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge2-6, 1-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F41 - zemlja
16.12.18
1. kolo kval.
vs. Razvan Marius Codescu6-2, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F40 - zemlja
10.12.18
2. kolo kval.
vs. Gorazd Srbljak2-6, 3-6 porazdetalj meča
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Kaya Arinc6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
<