MEČ
28.11.17 | 1. kolo | Andrea Collarini | Facundo Diaz Acosta | 6-0, 7-65 | Argentina F11 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andrea Collarini | Facundo Diaz Acosta | |
1. servis % | 30/62 (48%) | 41/66 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/30 (77%) | 26/41 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/32 (63%) | 8/25 (32%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/66 (48%) | 19/62 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/128 (59%) | 53/128 (41%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 5 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andrea Collarini vs. Facundo Diaz Acosta - Međusobni mečevi
28.11.17 | 1. kolo | Andrea Collarini | Facundo Diaz Acosta | 6-0, 7-65 | detalj meča | Argentina F11 | zemlja |
Andrea Collarini form & Facundo Diaz Acosta form
Andrea Collarini - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
04.02.24 kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - odustajanje | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Facundo Diaz Acosta - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 5-7, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
18.02.24 Finale | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Federico Coria | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Dusan Lajovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
09.02.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 7-66, 7-63 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-64, 7-64 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 4-3, Thiago Moura Monteiro - odustajanje | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 1-3, - Facundo Diaz Acosta - odustajanje | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Federico Coria | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Francisco Comesana | 7-65, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-4 | detalj meča |