MEČ
19.10.17 | Četvrtfinale | Andrea Basso | Maxime Chazal | 6-3, 4-0, - odustajanje | Italy F34 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andrea Basso | Maxime Chazal | |
1. servis % | 32/45 (71%) | 29/48 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/32 (81%) | 15/29 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/13 (46%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/48 (54%) | 13/45 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andrea Basso vs. Maxime Chazal - Međusobni mečevi
19.10.17 | Četvrtfinale | Andrea Basso | Maxime Chazal | 6-3, 4-0, Maxime Chazal - odustajanje | detalj meča | Italy F34 | zemlja |
28.03.17 | 1. kolo | Maxime Chazal | Andrea Basso | 6-4, 7-5 | detalj meča | Italy F6 | zemlja |
Andrea Basso form & Maxime Chazal form
Andrea Basso - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
07.10.22 Polufinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.22 Četvrtfinale | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.10.22 2. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 2-1, Dragos Nicolae Madaras - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
30.09.22 Polufinale | vs. Titouan Droguet | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.09.22 Četvrtfinale | vs. Davide Galoppini | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.09.22 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
14.09.22 2. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Jason Janis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Pasquale De Giorgio | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Duarte Vale | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
04.07.22 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
01.07.22 Četvrtfinale | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 6-74, 0-6 | detalj meča | |
30.06.22 2. kolo | vs. Seydina Andre | 6-78, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.06.22 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
20.06.22 kval. | vs. Inigo Cervantes | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
M15 Chieti - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
03.06.22 Četvrtfinale | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
02.06.22 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.05.22 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Seydina Andre | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.22 1. kolo | vs. James Hartson | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Maxime Chazal - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-71, - Maxime Chazal - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 7-61, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Rafael Jodar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 6-2, 2-1, - Maxime Chazal - odustajanje | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-77, 3-6 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 7-63, 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Biella - zemlja | ||||
07.07.23 Polufinale | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
06.07.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-1, 6-2 | detalj meča |