MEČ
26.10.16 | 2. kolo | Andrea Basso | Karl Kiur Saar | 4-6, 6-3, 6-2 | Estonia F2 | tepih |
STATISTIKE MEČA
Andrea Basso | Karl Kiur Saar | |
1. servis % | 46/87 (53%) | 40/74 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/46 (85%) | 25/40 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/41 (49%) | 21/34 (62%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/74 (38%) | 28/87 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 87/161 (54%) | 74/161 (46%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 12 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
21.04.96, 27 Godina
12253 $
21.04.96, 27 Godina
12253 $
Andrea Basso vs. Karl Kiur Saar - Međusobni mečevi
26.10.16 | 2. kolo | Andrea Basso | Karl Kiur Saar | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | Estonia F2 | tepih |
Andrea Basso form & Karl Kiur Saar form
Andrea Basso - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
07.10.22 Polufinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.22 Četvrtfinale | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.10.22 2. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 2-1, Dragos Nicolae Madaras - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
30.09.22 Polufinale | vs. Titouan Droguet | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.09.22 Četvrtfinale | vs. Davide Galoppini | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.09.22 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
14.09.22 2. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Jason Janis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Pasquale De Giorgio | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Duarte Vale | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
04.07.22 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
01.07.22 Četvrtfinale | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 6-74, 0-6 | detalj meča | |
30.06.22 2. kolo | vs. Seydina Andre | 6-78, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.06.22 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
20.06.22 kval. | vs. Inigo Cervantes | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
M15 Chieti - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
03.06.22 Četvrtfinale | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
02.06.22 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.05.22 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Seydina Andre | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.22 1. kolo | vs. James Hartson | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Karl Kiur Saar - Posljednji mečevi
St. Brieuc - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Columbus 2 - dvorana | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Kypson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Gleb Sakharov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.21 kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. August Ehrnrooth | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M15 Kouvola - tvrda | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.05.21 kval. | vs. Oskar Antinheimo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
02.11.20 kval. | vs. Stefan Loncar | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Luca Potenza | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Anif - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.08.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
18.08.20 kval. | vs. Simon Beaupain | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Vorhemus | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25+H Kazan - dvorana | ||||
12.03.19 kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 6-3 | detalj meča |