Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
18.09.98, 25 Godina
18.09.98, 25 Godina
Andre Miele vs. Gaston Erhardt - Međusobni mečevi
07.10.19 | 1. kolo kval. | Andre Miele | Gaston Erhardt | 6-2, 6-2 | detalj meča | M25 Rio | zemlja |
22.08.19 | 2. kolo | Andre Miele | Gaston Erhardt | 6-2, 7-65 | detalj meča | M15 Lambare | zemlja |
Andre Miele form & Gaston Erhardt form
Andre Miele - Posljednji mečevi
M25 Campos - tvrda | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.02.22 kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
M25 Aparecida - zemlja | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.21 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, Arklon Huertas Del Pino - odustajanje | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Bruno Fernandez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Brasilia - zemlja | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Recife - zemlja | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Caio Gruber | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
15.10.19 kval. | vs. Luciano Carraro | 5-7, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.10.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Joao Giannella | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Lambare - zemlja | ||||
24.08.19 Četvrtfinale | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Boruch Skierkier | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Ernesto Gabriel Mealla | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Curitiba - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Matias Soto | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Charles Force | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Renato Teixeira Mendes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Brazil F9 - zemlja | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.18 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Brazil F8 - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 5-7 | detalj meča |
Gaston Erhardt - Posljednji mečevi
M25 Jablonec - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.20 kval. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hurlingham - zemlja | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Uryson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. Ignacio Carou | 5-7, 7-5, 14-12 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.02.20 kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Eduardo Sanchez-Carrion | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Maldonado - zemlja | ||||
26.11.19 kval. | vs. Francisco Aranguren | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M15 Junin - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Federico Seco Trabella | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
15.10.19 kval. | vs. Christian Oliveira | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Andre Miele | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Santiago - zemlja | ||||
02.10.19 kval. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Lambare - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Andre Miele | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Santino Morel Rieder | 6-2, 7-63 | detalj meča |