Izrael
18.02.00, 24 Godina
18.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
17.09.99, 24 Godina
17.09.99, 24 Godina
Roee Benya vs. Amit Gabreal - Međusobni mečevi
15.05.17 | 2. kolo kval. | Amit Gabreal | Roee Benya | 6-2, 6-2 | detalj meča | Israel F7 | tvrda |
23.05.16 | 1. kolo kval. | Amit Gabreal | Roee Benya | 6-4, 6-3 | detalj meča | Israel F8 | tvrda |
Roee Benya form & Amit Gabreal form
Roee Benya - Posljednji mečevi
M25 Afula - tvrda | ||||
11.11.21 Četvrtfinale | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.21 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Amit Gabreal - Posljednji mečevi
Portugal F18 - tvrda | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F17 - tvrda | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Samuel Bothwell | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Portugal F16 - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Jose Von Hafe Perez | 0-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Costantinos Christoforou | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Iftah Yavetz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Orel Ovil | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
24.05.17 2. kolo | vs. Sebastien Boltz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo | vs. Orel Ovil | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Ron Idzon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
08.05.17 kval. | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.17 kval. | vs. Luca Gelhardt | 7-66, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Itamar Lavie | Itamar Lavie - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Orel Ovil | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.04.17 kval. | vs. Maciej Nowak | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
29.03.17 2. kolo | vs. Ben Patael | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.03.17 1. kolo | vs. Motvey Radionov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Omer Touchmair | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 kval. | vs. Gilad Tamar | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 6-4, 6-1 | detalj meča |