France
01.04.98, 26 Godina
15755 $
01.04.98, 26 Godina
15755 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.10.96, 27 Godina
28.10.96, 27 Godina
Amaury Delmas vs. Uri Vodavoz - Međusobni mečevi
13.10.18 | 1. kolo kval. | Amaury Delmas | Uri Vodavoz | 6-1, 6-3 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
Amaury Delmas form & Uri Vodavoz form
Amaury Delmas - Posljednji mečevi
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
13.01.20 kval. | vs. Lucas Bouquet | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Sabit Suntic | 6-0, 3-1, Sabit Suntic - odustajanje | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Kovac | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Antun Vidak | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Theodor Cristian Miriuta | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. George Tsivadze | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Paul Valsecchi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Masi Sarpola | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Montauban - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Paul Cayre | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Seateun | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Toulouse - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Gerini | 5-0, Tomas Gerini - odustajanje | detalj meča | |
17.06.19 kval. | vs. Hugo Pontico | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Yanais Laurent | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Alexis Gautier | 4-2, Alexis Gautier - odustajanje | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 6-79, 10-2 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Uri Vodavoz - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.06.18 kval. | vs. Franco Ribero | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Itay Greenbaum | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Ido Salem | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Ofek Ben Harosh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Afik Lahav | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | detalj meča |