MEČ
30.09.19 | 2. kolo kval. | Alvaro Saez-Royuela Ariza | Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | M15 Sabadell | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Spain
11.08.00, 23 Godina
11.08.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
29.04.00, 23 Godina
13190 $
29.04.00, 23 Godina
13190 $
Alvaro Saez-Royuela Ariza vs. Kuzey Cekirge - Međusobni mečevi
09.11.20 | 1. kolo kval. | Kuzey Cekirge | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-5, 6-2 | detalj meča | M15 Valldoreix | zemlja |
30.09.19 | 2. kolo kval. | Alvaro Saez-Royuela Ariza | Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | detalj meča | M15 Sabadell | zemlja |
Alvaro Saez-Royuela Ariza form & Kuzey Cekirge form
Alvaro Saez-Royuela Ariza - Posljednji mečevi
M25 Gandia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
01.10.19 kval. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Donostia - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Kuzey Cekirge - Posljednji mečevi
M25 Badalona - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - odustajanje | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Louis Dussin | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-70, 5-7 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Afonso Portugal | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Leo Lagarrigue | 6-4, 7-66 | detalj meča |