MEČ
24.11.19 | 1. kolo kval. | Alvaro Saez-Royuela Ariza | Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | M15 Telde | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Spain
11.08.00, 23 Godina
11.08.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
22.02.01, 23 Godina
22.02.01, 23 Godina
Alvaro Saez-Royuela Ariza vs. Jaime Caldes - Međusobni mečevi
24.11.19 | 1. kolo kval. | Alvaro Saez-Royuela Ariza | Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | detalj meča | M15 Telde | zemlja |
Alvaro Saez-Royuela Ariza form & Jaime Caldes form
Alvaro Saez-Royuela Ariza - Posljednji mečevi
M25 Gandia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
01.10.19 kval. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Donostia - zemlja | ||||
26.08.19 kval. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Jaime Caldes - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Borja Gutierrez-De La Maza | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-77, - Jaime Caldes - odustajanje | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, - Jaime Caldes - odustajanje | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-1, 5-7, 10-3 | detalj meča | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Jorge Plans | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Julian Alonso | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Giacomo Revelli | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-77, 10-4 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Julian Alonso | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Rabat - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Juan Estevez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikos Lehmann | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
01.06.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 7-62, 1-6 | detalj meča | |
31.05.23 kval. | vs. Tiago Pereira | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-0, Ivan Kazakov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 4-6, 0-6 | detalj meča |