MEČ
19.10.15 | 2. kolo | Altug Celikbilek | Jakob Johansson-Holm | 6-4, 6-4 | Turkey F42 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Altug Celikbilek | Jakob Johansson-Holm | |
1. servis % | 45/75 (60%) | 44/68 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/45 (69%) | 22/44 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/30 (30%) | 11/24 (46%) |
Osvojene break-lopte | 6/17 (35%) | 4/13 (31%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/68 (51%) | 35/75 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/143 (52%) | 68/143 (48%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
15.05.95, 28 Godina
11334 $
15.05.95, 28 Godina
11334 $
Altug Celikbilek vs. Jakob Johansson-Holm - Međusobni mečevi
19.10.15 | 2. kolo | Altug Celikbilek | Jakob Johansson-Holm | 6-4, 6-4 | detalj meča | Turkey F42 | tvrda |
Altug Celikbilek form & Jakob Johansson-Holm form
Altug Celikbilek - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
11.03.24 kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 kval. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
23.01.24 kval. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | detalj meča |
Jakob Johansson-Holm - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Gustaf Strom | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 6-1, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mert Arabaci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 1-3, - Jakob Johansson-Holm - odustajanje | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Edward Hubner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Kutmanov | Shokhrukh Kutmanov - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Koonwar Gupta | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Emilien Voisin | 0-3, - Jakob Johansson-Holm - odustajanje | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 6-0, 6-75 | detalj meča | |
23.04.19 kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
15.04.19 kval. | vs. Alexander Donski | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 7-67, 6-75 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Vitalii Shcherba | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Murcia - zemlja | ||||
21.03.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.03.19 kval. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Jose Miguel Vinuesa Irias | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 4-6, 4-6 | detalj meča |