Bingyu Yu vs. Alon Elia

Bingyu Yu vs. Alon Elia - M15 Antalya - usporedba

MEČ

Bingyu Yu Alon Elia

STATISTIKE MEČA


Bingyu Yu
China
18.02.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
12.06.95, 24 Godina




885
19
29012 $
Alon Elia
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Bingyu Yu vs. Alon Elia - Međusobni mečevi

04.03.191. kolo kval.Alon EliaBingyu Yu6-4, 6-1 detalj mečaTurkey M15 Antalya zemlja

Bingyu Yu - Posljednji mečevi

Thailand M15 Hua - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Anirudh Chandrasekar3-6, 4-6 porazdetalj meča
China M25 Qujing - dvorana
09.07.19
kval.
vs. Guan Kai Wang7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
09.07.19
1. kolo
vs. Rhett Purcell6-2, 5-7, 6-75 porazdetalj meča
China M25 Kunshan - tvrda
04.07.19
2. kolo
vs. Shinji Hazawa1-6, 1-6 porazdetalj meča
02.07.19
1. kolo
vs. Aizezi Yusupuaili6-3, 7-64 pobjedadetalj meča
02.07.19
kval.
vs. Xin Hu6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Yuchen Wu (2000)6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
China M25 Yinchuan - tvrda
25.06.19
kval.
vs. Sheng Hao Zhou2-6, 6-75 porazdetalj meča
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Yili Zheng6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
China M25 Hengyang - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Tsung-Hao Huang2-6, 2-6 porazdetalj meča
17.06.19
kval.
vs. Hanyi Liu4-6, 2-5, Hanyi Liu - odustajanjepobjedadetalj meča
16.06.19
1. kolo kval.
vs. Yuchen Wu (2000)6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
China M25 Shenzhen - tvrda
12.06.19
1. kolo
vs. Jie Cui6-3, 4-6, 1-6 porazdetalj meča
11.06.19
kval.
vs. Liran Chen4-2, Liran Chen - odustajanjepobjedadetalj meča
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Qun Gao6-4, 5-7, 10-7 pobjedadetalj meča
Singapore M15 Singapore - tvrda
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Benard Bruno Nkomba4-6, 4-6 porazdetalj meča
China M25 Luan - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Alexander Crnokrak3-6, 2-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Zhuoyang Qiu6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
China M25 Wuhan - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Issei Okamura1-6, 2-6 porazdetalj meča
China M15 Wuhan - tvrda
30.04.19
kval.
vs. Chenhe Li2-6, 1-6 porazdetalj meča
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Guan Kai Wang5-7, 6-2, 10-8 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Luca Gelhardt2-6, 0-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Oleg Prihodko1-6, 1-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Tomislav Jotovski3-6, 4-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Alon Elia4-6, 1-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
22.01.19
1. kolo kval.
vs. Matyas Fuele1-6, 4-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
14.01.19
1. kolo kval.
vs. Edoardo Bottino3-6, 5-7 porazdetalj meča
Tunisia Tunisia F45 - tvrda
15.12.18
1. kolo kval.
vs. Shayan Shooshtarian1-6, 3-6 porazdetalj meča
Tunisia Tunisia F44 - tvrda
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Erik Crepaldi3-6, 2-6 porazdetalj meča
Tunisia Tunisia F43 - tvrda
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Jonathan Binding7-64, 3-6, 3-6 porazdetalj meča

Alon Elia - Posljednji mečevi

Izrael M15 Kiryat - tvrda
22.08.19
2. kolo
vs. Alexander Gaponenko5-7, 3-6 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Skyler Butts6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
20.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior4-6, 5-7 porazdetalj meča
18.06.19
1. kolo
vs. Gilad Tamar6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
12.06.19
1. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
29.03.19
Četvrtfinale
vs. Edan Leshem6-79, 4-6 porazdetalj meča
28.03.19
2. kolo
vs. Joshua Paris7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
26.03.19
1. kolo
vs. Or Ram-Harel4-0, Or Ram-Harel - odustajanjepobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
12.03.19
kval.
vs. Mircea-Alexandru Jecan0-6, 3-6 porazdetalj meča
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Jim Walder6-1, 7-64 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
05.03.19
kval.
vs. Koray Kirci0-6, 7-5, 7-10 porazdetalj meča
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Greece Greece F8 - tvrda
13.11.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece Greece F7 - tvrda
08.11.18
2. kolo
vs. Lucas Catarina6-3, 1-6, 4-6 porazdetalj meča
06.11.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
31.10.18
2. kolo
vs. Michail Pervolarakis4-6, 2-6 porazdetalj meča
30.10.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
15.10.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo6-4, 1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Ben Patael2-6, 6-4, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
05.10.18
Četvrtfinale
vs. Igor Smilansky6-4, 1-6, 4-6 porazdetalj meča
03.10.18
2. kolo
vs. Tal Goldengoren6-2, 4-6, 6-2 pobjedadetalj meča
02.10.18
1. kolo
vs. Julius Tverijonas6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F3 - tvrda
20.08.18
1. kolo
vs. Koray Kirci3-6, 1-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
14.08.18
1. kolo
vs. Jonathan Gray3-6, 6-2, 5-7 porazdetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
06.08.18
1. kolo
vs. Aleksandr Bulitski6-4, 4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
27.06.18
1. kolo
vs. Enzo Wallart4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
21.06.18
Četvrtfinale
vs. Or Ram-Harel3-6, 1-6 porazdetalj meča
20.06.18
2. kolo
vs. Ran Amar6-4, 1-0, Ran Amar - odustajanjepobjedadetalj meča
19.06.18
1. kolo
vs. Samuel Beren6-3, 5-7, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
13.06.18
2. kolo
vs. Constantin Bittoun Kouzmine3-6, 3-6 porazdetalj meča
<