Aliaksandr Liaonenka vs. Roee Benya 26.03.2019

Aliaksandr Liaonenka vs. Roee Benya 26.03.2019 - M15 Tel Aviv - usporedba

MEČ

26.03.19kval.Aliaksandr Liaonenka Roee Benya 7-5, 6-4 Izrael M15 Tel tvrda

STATISTIKE MEČA

6-4

Aliaksandr Liaonenka
Belarus
17.03.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Roee Benya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Aliaksandr Liaonenka vs. Roee Benya - Međusobni mečevi

26.03.19kval.Aliaksandr LiaonenkaRoee Benya7-5, 6-4 detalj mečaIzrael M15 Tel tvrda

Aliaksandr Liaonenka - Posljednji mečevi

China M25 Yinchuan - tvrda
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Changli Zhang4-6, 1-6 porazdetalj meča
China M25 Hengyang - tvrda
20.06.19
2. kolo
vs. Shintaro Imai5-7, 1-6 porazdetalj meča
19.06.19
1. kolo
vs. Wei Qiang Zheng6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
17.06.19
kval.
vs. Guan Kai Wang6-1, 4-2, Guan Kai Wang - odustajanjepobjedadetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Xi Qi6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
China M25 Shenzhen - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Yan Bai0-6, 1-6 porazdetalj meča
12.06.19
1. kolo
vs. Zhe Zhou6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
11.06.19
kval.
vs. Chenhe Li5-7, 7-5, 10-5 pobjedadetalj meča
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Guan Kai Wang2-6, 6-4, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Plovdiv - zemlja
05.06.19
1. kolo
vs. Gabriel Donev3-6, 0-6 porazdetalj meča
04.06.19
kval.
vs. Nitin Kumar Sinha6-3, 2-6, 11-9 pobjedadetalj meča
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Yuri Khachatryan6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Sam Taylor6-0, 5-7, 10-0 pobjedadetalj meča
27.05.19
kval.
vs. Dostanbek Tashbulatov3-6, 4-6 porazdetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
21.05.19
kval.
vs. Nikita Mashtakov4-6, 0-6 porazdetalj meča
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Nikita Revin5-7, 6-2, 10-7 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M25 Namangan - tvrda
30.04.19
kval.
vs. Martin Borisiouk6-75, 6-4, 3-10 porazdetalj meča
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Muhammadmustafo Abdurakhmonov6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M25 Andijan - tvrda
25.04.19
1. kolo
vs. Sergey Fomin4-6, 6-2, 2-6 porazdetalj meča
23.04.19
kval.
vs. Daniil Glinka6-4, 1-6, 10-7 pobjedadetalj meča
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Pavel Tsoy6-3, 4-6, 10-3 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M25 Shymkent - zemlja
16.04.19
kval.
vs. Mikalai Haliak6-72, 5-7 porazdetalj meča
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Klim Ivanov6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M25 Shymkent - zemlja
10.04.19
1. kolo
vs. Sidharth Rawat2-6, 6-4, 5-7 porazdetalj meča
09.04.19
kval.
vs. Sagadat Ayap6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Sultan Narbekov6-1, 7-62 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
27.03.19
1. kolo
vs. Alessandro Bega4-6, 2-6 porazdetalj meča
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Roee Benya7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Russia M25+H Kazan - dvorana
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Vladimir Ivanov5-7, 3-6 porazdetalj meča

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.18
kval.
vs. Nikolay Kolobaev5-7, 1-6 porazdetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Ram Kapach3-6, 7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Tom Abelevich6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
19.03.18
kval.
vs. Nikolay Kolobaev6-73, 0-6 porazdetalj meča
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely7-64, 6-4 pobjedadetalj meča
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Diego Matos5-7, 7-64, 7-63 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
14.03.18
1. kolo
vs. Alexey Aleshchev3-6, 6-74 porazdetalj meča
<