Alexey Zakharov vs. Maxim Ratniuk 10.07.2019

Alexey Zakharov vs. Maxim Ratniuk 10.07.2019 - M15 Vilnius - usporedba

MEČ

10.07.191. koloAlexey Zakharov Maxim Ratniuk 6-4, 6-4 Lithuania M15 Vilnius zemlja

STATISTIKE MEČA

Alexey ZakharovMaxim Ratniuk
1. servis %45/66 (68%)46/72 (64%)
Osvojeni bodovi na 1.servis28/45 (62%)31/46 (67%)
Osvojeni bodovi na 2.servis12/21 (57%)11/26 (42%)
Osvojene break-lopte4/11 (36%)2/5 (40%)
Osvojeni bodovi iz returna30/72 (42%)26/66 (39%)
Osvojeni bodovi ukupno70/138 (51%)68/138 (49%)
Dvostruke pogreške10
Asovi01

STATISTIKE MEČA

1
Alexey Zakharov Alexey Zakharov serve0-0
0-0, 0-30, 40-40
1-0Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve
0-0
Alexey Zakharov Alexey Zakharov serve2-0
0-0, 0-15, 0-30
3-1Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve
0-0, 0-15
4-1Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve
0-0
5-2Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve
0-0, 15-0
Alexey Zakharov Alexey Zakharov serve5-3
0-0, 0-15
6-4
2
Alexey Zakharov Alexey Zakharov serve0-0
0-0, 15-15, A-40
1-0Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve
0-0
Alexey Zakharov Alexey Zakharov serve2-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
Alexey Zakharov Alexey Zakharov serve2-2
0-0
2-3Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve
Alexey Zakharov Alexey Zakharov serve3-3
0-0, 15-15, 40-40, A-40
4-3Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Alexey Zakharov Alexey Zakharov serve5-3
0-0
5-4Maxim Ratniuk Maxim Ratniuk serve
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
6-4

Alexey Zakharov
Russia
21.04.00, 19 Godina




479
64
24805 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
28.04.96, 23 Godina




739
23
39434 $
Maxim Ratniuk
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Alexey Zakharov vs. Maxim Ratniuk - Međusobni mečevi

10.07.191. koloAlexey ZakharovMaxim Ratniuk6-4, 6-4 detalj mečaLithuania M15 Vilnius zemlja

Alexey Zakharov - Posljednji mečevi

USA M25 Rancho - tvrda
16.01.20
2. kolo
vs. Sandro Ehrat6-70, 1-6 porazdetalj meča
15.01.20
1. kolo
vs. Vasil Kirkov1-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Grigoriy Lomakin6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
14.01.20
kval.
vs. Jean Thirouin6-4, 5-7, 3-10 porazdetalj meča
USA Ann Arbor - dvorana
07.01.20
2. kolo
vs. Pedro Sakamoto2-6, 6-77 porazdetalj meča
06.01.20
1. kolo
vs. Benjamin Lock6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
24.11.19
Finale
vs. Lucas Hellfritsch6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
23.11.19
Polufinale
vs. Marek Gengel6-3, 7-62 pobjedadetalj meča
22.11.19
Četvrtfinale
vs. Yuichiro Inui6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
21.11.19
2. kolo
vs. Maciej Smola6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
20.11.19
1. kolo
vs. Mauro De Maio6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
17.11.19
Finale
vs. Karim-Mohamed Maamoun7-62, 3-6, 4-6 porazdetalj meča
16.11.19
Polufinale
vs. Pablo Vivero Gonzalez6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Laurynas Grigelis6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
14.11.19
2. kolo
vs. Riccardo Maiga6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Yuichiro Inui6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Australia Playford Challenger - tvrda
30.10.19
2. kolo
vs. Max Purcell5-7, 3-6 porazdetalj meča
28.10.19
1. kolo
vs. Mats Rosenkranz6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Australia Traralgon Challenger - tvrda
21.10.19
1. kolo
vs. Dane Sweeny3-6, 3-6 porazdetalj meča
Vietnam M25 Tay - tvrda
10.10.19
2. kolo
vs. Naoki Nakagawa4-6, 7-65, 5-7 porazdetalj meča
08.10.19
1. kolo
vs. Shao-Fan Liu6-2, 7-63 pobjedadetalj meča
Vietnam M25 Tay - tvrda
04.10.19
Četvrtfinale
vs. Nam Hoang Ly6-3, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
03.10.19
2. kolo
vs. Rio Noguchi7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
02.10.19
1. kolo
vs. Yurii Dzhavakian6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M15 Shymkent - zemlja
22.09.19
Finale
vs. Sergey Fomin6-2, 2-6, 4-6 porazdetalj meča
21.09.19
Polufinale
vs. Matvey Khomentovskiy6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
20.09.19
Četvrtfinale
vs. Dostanbek Tashbulatov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
19.09.19
2. kolo
vs. Li-Wie Tan6-73, 6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
18.09.19
1. kolo
vs. Max Houkes6-3, 3-6, 6-1 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M15 Shymkent - zemlja
14.09.19
Polufinale
vs. Alexander Igoshin6-3, 6-76, 5-7 porazdetalj meča

Maxim Ratniuk - Posljednji mečevi

Russia M15 Kazan - dvorana
25.01.20
Polufinale
vs. Evgeny Tyurnev6-73, 6-73 porazdetalj meča
24.01.20
Četvrtfinale
vs. Djurabeck Karimov3-6, 7-65, 6-4 pobjedadetalj meča
23.01.20
2. kolo
vs. Ivan Gakhov7-62, 6-4 pobjedadetalj meča
22.01.20
1. kolo
vs. Shalva Dzhanashia6-2, 7-67 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
16.01.20
2. kolo
vs. Skander Mansouri3-6, 3-6 porazdetalj meča
15.01.20
1. kolo
vs. Aldin Setkic6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
08.01.20
1. kolo
vs. Timur Kiuamov2-6, 5-7 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
21.11.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior3-6, 4-6 porazdetalj meča
19.11.19
1. kolo
vs. Bogdan Ionut Apostol4-1, Bogdan Ionut Apostol - odustajanjepobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
16.11.19
Četvrtfinale
vs. Hernan Casanova3-6, 2-6 porazdetalj meča
14.11.19
2. kolo
vs. Vladislav Ivanov3-6, 6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Andrea Borroni6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M15 Bukhara - tvrda
20.10.19
Finale
vs. Shalva Dzhanashia3-6, 6-71 porazdetalj meča
19.10.19
Polufinale
vs. Egor Noskin6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
18.10.19
Četvrtfinale
vs. Ibrokhimjon Urinov6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
17.10.19
2. kolo
vs. Martin Borisiouk6-3, 1-6, 7-5 pobjedadetalj meča
16.10.19
1. kolo
vs. Artsiom Bardzin6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M15 Karshi - tvrda
09.10.19
1. kolo
vs. Savriyan Danilov6-73, 3-6 porazdetalj meča
Finland M15 Pajulahti - dvorana
19.09.19
2. kolo
vs. Patrik Niklas-Salminen7-5, 0-6, 3-6 porazdetalj meča
18.09.19
1. kolo
vs. Daniil Glinka7-63, 6-73, 6-4 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M25 Ust - tvrda
30.08.19
Četvrtfinale
vs. Bogdan Bobrov2-6, 3-6 porazdetalj meča
29.08.19
2. kolo
vs. Egor Noskin6-4, 4-6, 6-1 pobjedadetalj meča
28.08.19
1. kolo
vs. Sharobiddin Abzalov6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Russia M15 Moscow - zemlja
20.08.19
1. kolo
vs. Alexander Zhurbin6-75, 6-1, 3-6 porazdetalj meča
Russia M15 Moscow - zemlja
15.08.19
2. kolo
vs. Bogdan Bobrov1-6, 2-6 porazdetalj meča
13.08.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-1, 7-64 pobjedadetalj meča
Estonia M15 Parnu - zemlja
18.07.19
2. kolo
vs. Luigi Sorrentino2-6, 6-73 porazdetalj meča
17.07.19
1. kolo
vs. Oleg Prihodko7-5, 3-3, Oleg Prihodko - odustajanjepobjedadetalj meča
Lithuania M15 Vilnius - zemlja
10.07.19
1. kolo
vs. Alexey Zakharov4-6, 4-6 porazdetalj meča
Poland M15 Wroclaw - zemlja
03.07.19
1. kolo
vs. Oleg Prihodko6-3, 2-6, 1-6 porazdetalj meča
<