MEČ
19.09.16 | 2. kolo kval. | Alexey Prokopchuk | Itay Shpindler | 6-1, 6-1 | Israel F13 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
04.12.96, 27 Godina
04.12.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
23.01.99, 25 Godina
23.01.99, 25 Godina
Alexey Prokopchuk vs. Itay Shpindler - Međusobni mečevi
19.09.16 | 2. kolo kval. | Alexey Prokopchuk | Itay Shpindler | 6-1, 6-1 | detalj meča | Israel F13 | tvrda |
Alexey Prokopchuk form & Itay Shpindler form
Alexey Prokopchuk - Posljednji mečevi
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Yuriy Kryvoy | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Riccardo Maiga | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Bogdan Didenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Portugal F7 - zemlja | ||||
17.04.17 kval. | vs. Floris Van Den Brink | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Portugal F6 - zemlja | ||||
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Portugal F5 - zemlja | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Felipe Cunha-Silva | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Diogo Lourenco | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Portugal F4 - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Francisco Cabral | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F3 - tvrda | ||||
13.03.17 | vs. Bart Van Den Berg | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Portugal F2 - tvrda | ||||
06.03.17 | vs. Angelo Yasuro Ito Tost | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Harri Heliovaara | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F4 - tvrda | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Appelgren | 7-63, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F3 - tvrda | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Lakshit Sood | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F2 - tvrda | ||||
25.01.17 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F1 - tvrda | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Sazankov | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
16.01.17 kval. | vs. Jakob Sude | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F34 - tvrda | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Ivan Krivic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F33 - tvrda | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Oleg Koval | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F32 - tvrda | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Nicolas Grandjean | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F6 - tvrda | ||||
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Giorgi Javakhishvili | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Kyrylo Kudyma | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Ukraine F5 - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Piotr Zbroja | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Omer Katz | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Roy Zwillinger | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Uri Hai Asidon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Itay Shpindler - Posljednji mečevi
M15 Kiryat - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Julius Tverijonas | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | - Itay Shpindler - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Nir Solan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 3-1, Oz Daniel - odustajanje | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Mattan Kermish | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | Lior Goldenberg - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-3, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Leny Mitjana | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Albert Hill | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Helman Volkats | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, Luca Gelhardt - odustajanje | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Costantinos Christoforou | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Roee Benya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Niclas Genovese | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 1-6, 1-6 | detalj meča |