Russia
28.12.98, 25 Godina
28.12.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.10.96, 27 Godina
28.10.96, 27 Godina
Alexey Aleshchev vs. Uri Vodavoz - Međusobni mečevi
07.10.18 | 2. kolo kval. | Alexey Aleshchev | Uri Vodavoz | 6-4, 6-3 | detalj meča | Israel F13 | tvrda |
Alexey Aleshchev form & Uri Vodavoz form
Alexey Aleshchev - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Dian Nedev | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hank Hill | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Paniagua | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Toby Martin | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Xavier Lawrence | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Jose Matos Fermin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Philip Henning | 2-6, 0-3, - Alexey Aleshchev - odustajanje | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joe Leather | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Federico Salomone | 6-3, 0-6, 3-10 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Roy Keegan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ognjen Jagrovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Haralampije Toskic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Addis - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča |
Uri Vodavoz - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
10.06.18 kval. | vs. Franco Ribero | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Itay Greenbaum | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Ido Salem | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Ofek Ben Harosh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Afik Lahav | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | detalj meča |