MEČ
11.03.18 | 1. kolo kval. | Alexey Aleshchev | Omer Touchmair | 6-0, 6-0 | Israel F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Russia
28.12.98, 25 Godina
28.12.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.03.00, 23 Godina
28.03.00, 23 Godina
Alexey Aleshchev vs. Omer Touchmair - Međusobni mečevi
11.03.18 | 1. kolo kval. | Alexey Aleshchev | Omer Touchmair | 6-0, 6-0 | detalj meča | Israel F2 | tvrda |
Alexey Aleshchev form & Omer Touchmair form
Alexey Aleshchev - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Dian Nedev | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hank Hill | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Paniagua | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Toby Martin | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Xavier Lawrence | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Jose Matos Fermin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Philip Henning | 2-6, 0-3, - Alexey Aleshchev - odustajanje | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joe Leather | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Federico Salomone | 6-3, 0-6, 3-10 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Roy Keegan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ognjen Jagrovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Haralampije Toskic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Addis - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča |
Omer Touchmair - Posljednji mečevi
Israel F10 - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Saar Steele | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Julien Dubail | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Ram Kapach | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 6-75, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 4-6, 2-6 | detalj meča |