Russia
17.05.81, 42 Godina
193 cm
88 kg
Igra desnom rukom
48192 $
17.05.81, 42 Godina
193 cm
88 kg
Igra desnom rukom
48192 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Alexei Filenkov vs. Tomas Papik - Međusobni mečevi
27.07.15 | 1. kolo | Alexei Filenkov | Tomas Papik | 6-3, 6-3 | detalj meča | Egypt F24 | tvrda |
Alexei Filenkov form & Tomas Papik form
Alexei Filenkov - Posljednji mečevi
M25+H Lagos - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Christian Saidi Otupio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Fumi | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Gianluca Di Nicola | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Nigeria F5 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Henry Atseye | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Nigeria F4 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Benjamin Fumi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F9 - tvrda | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Dominic Weidinger | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Uri Hai Asidon | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Nigeria F6 - tvrda | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Karol Drzewiecki | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Nigeria F5 - tvrda | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Boy Westerhof | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F1 - zemlja | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Kirill Komarov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Azamat Lukmanov | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
30.05.16 kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Iqboljon Abduganiyev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F12 - tvrda | ||||
04.04.16 kval. | vs. Daniel Orlita | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Nigeria F4 - tvrda | ||||
14.12.15 1. kolo | vs. Sylvester Emmanuel | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
Nigeria F3 - tvrda | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Pascal Ziyab Alome | 3-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
07.12.15 2. kolo | vs. Alexis Klegou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Tunisia F31 - tvrda | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Riccardo Stiglich | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F30 - tvrda | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Domingos Sousa Coutinho | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tunisia F29 - tvrda | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Ayoub Guennaz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.10.15 kval. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Kaysar Bekimov | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.10.15 kval. | vs. Ulugbek Fayzullaev | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Evgeny Danilov | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Iran F9 - zemlja | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Fabio Mercuri | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
Iran F8 - zemlja | ||||
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Armin Rostami | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Tomas Papik - Posljednji mečevi
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 6-73, 4-10 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 3-1, - Tomas Papik - odustajanje | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.21 kval. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 7-69 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Mark Havlicek | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.05.21 kval. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jan Stolin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 7-68, 1-10 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Marek Gengel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
22.09.20 kval. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-1, - Tomas Papik - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. David Poljak | 1-6, 5-7 | detalj meča |