MEČ
30.03.16 | 1. kolo | Alexandre Sidorenko | Egor Gerasimov | 7-64, 4-6, 6-1 | St. Brieuc | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Alexandre Sidorenko | Egor Gerasimov | |
1. servis % | 59/94 (63%) | 49/81 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 46/59 (78%) | 38/49 (78%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/35 (54%) | 18/32 (56%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/81 (31%) | 29/94 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 90/175 (51%) | 85/175 (49%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 11 | 6 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandre Sidorenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandre Sidorenko | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandre Sidorenko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandre Sidorenko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandre Sidorenko | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandre Sidorenko | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Alexandre Sidorenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandre Sidorenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandre Sidorenko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandre Sidorenko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandre Sidorenko | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Alexandre Sidorenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandre Sidorenko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexandre Sidorenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Sidorenko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alexandre Sidorenko vs. Egor Gerasimov - Međusobni mečevi
30.03.16 | 1. kolo | Alexandre Sidorenko | Egor Gerasimov | 7-64, 4-6, 6-1 | detalj meča | St. Brieuc | dvorana |
27.08.12 | 2. kolo | Alexandre Sidorenko | Egor Gerasimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | Italy F24 | tvrda |
Alexandre Sidorenko form & Egor Gerasimov form
Alexandre Sidorenko - Posljednji mečevi
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
14.02.17 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
05.02.17 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
23.01.17 kval. | vs. Jurgen Zopp | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.17 2. kolo kval. | vs. Michal Przysiezny | 6-4, 2-6, 7-62 | detalj meča | |
22.01.17 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
France F2 - dvorana | ||||
19.01.17 2. kolo | vs. Romain Jouan | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
18.01.17 1. kolo | vs. Louis Lechevretel | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Mons Challenger - dvorana | ||||
03.10.16 kval. | vs. Sadio Doumbia | 2-5, - Alexandre Sidorenko - odustajanje | detalj meča | |
02.10.16 2. kolo kval. | vs. Matwe Middelkoop | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
St. Petersburg - dvorana | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
20.09.16 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.09.16 1. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
France F17 - tvrda | ||||
09.09.16 Četvrtfinale | vs. Hugo Nys | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.09.16 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.09.16 1. kolo | vs. Paul Cayre | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.16 1. kolo kval. | vs. Yuichi Sugita | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Portoroz Challenger - tvrda | ||||
08.08.16 1. kolo | vs. Grega Zemlja | 1-6, 1-4, - Alexandre Sidorenko - odustajanje | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Marton Fucsovics | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Recanati Challenger - tvrda | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-71, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
12.07.16 1. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
22.06.16 2. kolo kval. | vs. Lukas Lacko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 7-66, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Moscow Challenger - zemlja | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Furth Challenger - zemlja | ||||
29.05.16 1. kolo kval. | vs. Caio Zampieri | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
18.05.16 2. kolo kval. | vs. Andrey Golubev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Aldin Setkic | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča |
Egor Gerasimov - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
06.01.24 Polufinale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.23 kval. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča |