MEČ
16.10.19 | 1. kolo | Alexander Zgirovsky | Aziz Dadabaev | 6-2, 6-1 | M15 Bukhara | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Alexander Zgirovsky | Aziz Dadabaev | |
1. servis % | 28/50 (56%) | 26/45 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/28 (71%) | 14/26 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/22 (68%) | 9/19 (47%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/45 (49%) | 15/50 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/95 (60%) | 38/95 (40%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Alexander Zgirovsky | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Aziz Dadabaev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Zgirovsky | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Aziz Dadabaev | |
0-0 | ||
Alexander Zgirovsky | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Aziz Dadabaev | |
0-0 | ||
Alexander Zgirovsky | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aziz Dadabaev | |
0-0 | ||
2-0 | Aziz Dadabaev | |
0-0 | ||
Alexander Zgirovsky | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Aziz Dadabaev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Zgirovsky | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Aziz Dadabaev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
01.09.02, 21 Godina
01.09.02, 21 Godina
Alexander Zgirovsky vs. Aziz Dadabaev - Međusobni mečevi
16.10.19 | 1. kolo | Alexander Zgirovsky | Aziz Dadabaev | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Bukhara | tvrda |
Alexander Zgirovsky form & Aziz Dadabaev form
Alexander Zgirovsky - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Pavel Verbin | 6-74, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-75, 6-76 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
28.08.23 kval. | vs. Linang Xiao | 6-74, 6-77 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Arthur Weber | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-4, 1-0, Yusuke Takahashi - odustajanje | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Astana - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Daniil Glinka | 6-74, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Uriage - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 2-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Sebastian Prechtel | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Aziz Dadabaev - Posljednji mečevi
M25 Astana - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.23 kval. | vs. Federico Bertuccioli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.12.22 kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
M15 Ust - tvrda | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 7-65, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
12.07.22 kval. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 0-6, 0-2, - Aziz Dadabaev - odustajanje | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alp Kemal Aksoy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jake Evans | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 3-6, 1-4, - Aziz Dadabaev - odustajanje | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexey Shtengelov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Parsa Fakhrara | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.22 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 2-6 | detalj meča |