MEČ
17.11.19 | 1. kolo kval. | Alexander Simion | Robert Ziganshin | 6-3, - odustajanje | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
02.03.00, 24 Godina
02.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
26.10.95, 28 Godina
26.10.95, 28 Godina
Alexander Simion vs. Robert Ziganshin - Međusobni mečevi
17.11.19 | 1. kolo kval. | Alexander Simion | Robert Ziganshin | 6-3, Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Alexander Simion form & Robert Ziganshin form
Alexander Simion - Posljednji mečevi
M15 Doha - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Octavio Volpi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 7-67, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrei Afilipoaei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexandru Mihai Maru | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. David Bogdan Apostol | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. David Pata | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexandru Ionel Stroe | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Alessio Giannuzzi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Robert Ziganshin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 3-6, - Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Lulli | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Carlo Abou Khater | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 3-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
M25 Bagneres - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Emilien Burnel | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Hugo Cazaban | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Horgen - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Koksijde - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 4-5, - Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Brussels - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Romain Bauvy | 3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Den - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tillmann Erdbories | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-4, - Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F25 - tvrda | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F24 - tvrda | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Lebanon F2 - zemlja | ||||
04.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
30.09.18 kval. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Lebanon F1 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michel Saade | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F31 - tvrda | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Zakaria Ben Brahim | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F30 - tvrda | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F29 - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Jan Jermar | 4-6, 0-6 | detalj meča |