MEČ
28.08.17 | 1. kolo kval. | Alexander Simion | Alexandru Ionel Stroe | 3-6, 6-1, 6-4 | Romania F12 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
02.03.00, 24 Godina
02.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
18.02.98, 26 Godina
18.02.98, 26 Godina
Alexander Simion vs. Alexandru Ionel Stroe - Međusobni mečevi
28.08.17 | 1. kolo kval. | Alexander Simion | Alexandru Ionel Stroe | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | Romania F12 | zemlja |
Alexander Simion form & Alexandru Ionel Stroe form
Alexander Simion - Posljednji mečevi
M15 Doha - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Octavio Volpi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 7-67, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrei Afilipoaei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexandru Mihai Maru | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. David Bogdan Apostol | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. David Pata | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexandru Ionel Stroe | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Alessio Giannuzzi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Alexandru Ionel Stroe - Posljednji mečevi
M15 Burgas - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F35 - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F34 - zemlja | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 1-6, 7-611, 0-6 | detalj meča | |
Romania F13 - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Tiberiu Tudoran | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Dacian Simion | Dacian Simion - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Eugen Durnescu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 1-3, - Alexandru Ionel Stroe - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F13 - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Charlos | 0-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
Croatia F1 - zemlja | ||||
04.03.18 | vs. Frane Nincevic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F48 - zemlja | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F47 - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 4-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Serbia F2 - zemlja | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sreten Spasic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Serbia F1 - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F7 - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andi Jianu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F5 - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Hungary F5 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. David Damian Brna | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hungary F3 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Balazs Farkas (HUN) | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Milos Nikolic | 1-6, 1-6 | detalj meča |