MEČ
16.09.19 | 1. kolo kval. | Alexander Ovcharov | Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | M15 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alexander Ovcharov | Mikhail Yehayan | |
1. servis % | 14/33 (42%) | 16/35 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 11/14 (79%) | 6/16 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/19 (74%) | 4/19 (21%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/35 (71%) | 8/33 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 50/68 (74%) | 18/68 (26%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Mikhail Yehayan | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Ovcharov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mikhail Yehayan | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40[BP] | ||
4-0 | Mikhail Yehayan | |
0-0 | ||
Alexander Ovcharov | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mikhail Yehayan | |
0-0, 15-0 | ||
Alexander Ovcharov | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Mikhail Yehayan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexander Ovcharov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Mikhail Yehayan | |
0-0 | ||
Alexander Ovcharov | 5-0 | |
6-0 |
Russia
17.06.98, 25 Godina
11748 $
17.06.98, 25 Godina
11748 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
15.07.97, 26 Godina
15.07.97, 26 Godina
Alexander Ovcharov vs. Mikhail Yehayan - Međusobni mečevi
16.09.19 | 1. kolo kval. | Alexander Ovcharov | Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | detalj meča | M15 Shymkent | zemlja |
Alexander Ovcharov form & Mikhail Yehayan form
Alexander Ovcharov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.21 kval. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.20 kval. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.19 kval. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Mikhail Yehayan - Posljednji mečevi
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Santiago De La Fuente | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 1-6, 0-3, - Mikhail Yehayan - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 4-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Rudy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.08.16 kval. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Belarus F4 - dvorana | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Artsiom Dabryian | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - dvorana | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Tsatkin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Lithuania F1 - zemlja | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - dvorana | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Maxim Dmitriev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.10.14 kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Pavel Sukhotski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
11.08.14 2. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
19.08.13 kval. | vs. Mikita Heraskin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Kiril Garkusha | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča |