MEČ
02.07.19 | kval. | Alexander Ovcharov | Besir Durguti | 6-4, 6-1 | M15 Belgrade | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alexander Ovcharov | Besir Durguti | |
1. servis % | 43/56 (77%) | 27/49 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/43 (65%) | 17/27 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/13 (38%) | 2/22 (9%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/49 (61%) | 23/56 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Alexander Ovcharov | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Besir Durguti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Ovcharov | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Besir Durguti | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Ovcharov | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Besir Durguti | |
Alexander Ovcharov | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Besir Durguti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Alexander Ovcharov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
2-0 | Besir Durguti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Ovcharov | 3-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
5-1 | Besir Durguti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Russia
17.06.98, 25 Godina
11748 $
17.06.98, 25 Godina
11748 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Macedonia
19.08.93, 30 Godina
14205 $
19.08.93, 30 Godina
14205 $
Alexander Ovcharov vs. Besir Durguti - Međusobni mečevi
02.07.19 | kval. | Alexander Ovcharov | Besir Durguti | 6-4, 6-1 | detalj meča | M15 Belgrade | zemlja |
Alexander Ovcharov form & Besir Durguti form
Alexander Ovcharov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.21 kval. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.20 kval. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Besir Durguti - Posljednji mečevi
M25 Skopje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Ulcinj - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
10.05.22 kval. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Ulcinj - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.21 kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - odustajanje | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
01.10.21 2. kolo | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.21 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.09.21 kval. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | detalj meča |