MEČ
19.11.16 | 1. kolo kval. | Alexander Lobkov | Sultan Narbekov | 6-0, 6-2 | Astana Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Alexander Lobkov | Sultan Narbekov | |
1. servis % | 29/46 (63%) | 20/40 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/29 (72%) | 8/20 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/17 (53%) | 4/20 (20%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/40 (70%) | 16/46 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Alexander Lobkov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sultan Narbekov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Alexander Lobkov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-0 | Sultan Narbekov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Alexander Lobkov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Lobkov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Lobkov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Lobkov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Sultan Narbekov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kazakhstan
21.10.99, 24 Godina
21.10.99, 24 Godina
Alexander Lobkov vs. Sultan Narbekov - Međusobni mečevi
19.11.16 | 1. kolo kval. | Alexander Lobkov | Sultan Narbekov | 6-0, 6-2 | detalj meča | Astana Challenger | dvorana |
Alexander Lobkov form & Sultan Narbekov form
Alexander Lobkov - Posljednji mečevi
Russia F5 - tvrda | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 1-2, - Alexander Lobkov - odustajanje | detalj meča | |
Russia F4 - tvrda | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 1-3, - Alexander Lobkov - odustajanje | detalj meča | |
25.07.17 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Russia F3 - tvrda | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Richard Muzaev | 7-5, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Russia F1 - tvrda | ||||
21.06.17 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 2-6, 7-63, 4-4, - Alexander Lobkov - odustajanje | detalj meča | |
20.06.17 1. kolo | vs. Nikita Valentsev | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Samarkand Challenger - zemlja | ||||
13.05.17 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Karshi Challenger - tvrda | ||||
07.05.17 2. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.05.17 1. kolo kval. | vs. Jonas Luetjen | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
26.04.17 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 0-5, - Alexander Lobkov - odustajanje | detalj meča | |
25.04.17 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
20.04.17 Četvrtfinale | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.17 2. kolo | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
17.04.17 1. kolo | vs. Richard Muzaev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F12 - tvrda | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Thomas Brechemier | 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
12.03.17 1. kolo kval. | vs. Christopher Rungkat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F2 - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F1 - dvorana | ||||
25.01.17 2. kolo | vs. Danilo Petrovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
24.01.17 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Astana Challenger - dvorana | ||||
20.11.16 kval. | vs. Sergey Betov | 7-63, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
19.11.16 1. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Estonia F4 - dvorana | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Shane Vinsant | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Dzmitry Zhyrmont | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Russia F8 - dvorana | ||||
09.09.16 Polufinale | vs. Alexander Bublik | 6-4, 1-4, - Alexander Lobkov - odustajanje | detalj meča | |
08.09.16 Četvrtfinale | vs. Maxim Ratniuk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.09.16 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 4-3, Markos Kalovelonis - odustajanje | detalj meča | |
06.09.16 1. kolo | vs. Vladimir Polyakov | 6-73, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Russia F7 - dvorana | ||||
02.09.16 Polufinale | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.16 Četvrtfinale | vs. Marat Deviatiarov | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Sultan Narbekov - Posljednji mečevi
M15 Almaty - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 7-65, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Suvajac | 6-0, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F35 - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Can Zorlu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F34 - zemlja | ||||
29.10.18 kval. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Vanko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 1-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Almaty Challenger - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 kval. | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Flemming Peters | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Alexey Baryshev | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-3, 4-0, Sharobiddin Abzalov - odustajanje | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 3-0, Fariduni Hamid - odustajanje | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
China F14 - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Bingyu Yu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Ziang Li | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
China F13 - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Baryshev | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Ruzel Fathullin | Ruzel Fathullin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
30.07.18 kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Oleg Besednikov | 6-3, 6-3 | detalj meča |