MEČ
24.05.16 | 1. kolo | Alexander Lobkov | Sanetulla Kutybaev | 6-0, 6-1 | Uzbekistan F3 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Alexander Lobkov | Sanetulla Kutybaev | |
1. servis % | 15/31 (48%) | 23/45 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 12/15 (80%) | 11/23 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/16 (56%) | 2/22 (9%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/45 (71%) | 10/31 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/76 (70%) | 23/76 (30%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 10 |
Asovi | 6 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
04.12.97, 26 Godina
04.12.97, 26 Godina
Alexander Lobkov vs. Sanetulla Kutybaev - Međusobni mečevi
24.05.16 | 1. kolo | Alexander Lobkov | Sanetulla Kutybaev | 6-0, 6-1 | detalj meča | Uzbekistan F3 | tvrda |
10.05.14 | 1. kolo kval. | Alexander Lobkov | Sanetulla Kutybaev | 6-0, 6-0 | detalj meča | Samarkand Challenger | zemlja |
Alexander Lobkov form & Sanetulla Kutybaev form
Alexander Lobkov - Posljednji mečevi
Russia F5 - tvrda | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 1-2, - Alexander Lobkov - odustajanje | detalj meča | |
Russia F4 - tvrda | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 1-3, - Alexander Lobkov - odustajanje | detalj meča | |
25.07.17 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Russia F3 - tvrda | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Richard Muzaev | 7-5, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Russia F1 - tvrda | ||||
21.06.17 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 2-6, 7-63, 4-4, - Alexander Lobkov - odustajanje | detalj meča | |
20.06.17 1. kolo | vs. Nikita Valentsev | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Samarkand Challenger - zemlja | ||||
13.05.17 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Karshi Challenger - tvrda | ||||
07.05.17 2. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.05.17 1. kolo kval. | vs. Jonas Luetjen | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
26.04.17 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 0-5, - Alexander Lobkov - odustajanje | detalj meča | |
25.04.17 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
20.04.17 Četvrtfinale | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.17 2. kolo | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
17.04.17 1. kolo | vs. Richard Muzaev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F12 - tvrda | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Thomas Brechemier | 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
12.03.17 1. kolo kval. | vs. Christopher Rungkat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F2 - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F1 - dvorana | ||||
25.01.17 2. kolo | vs. Danilo Petrovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
24.01.17 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Astana Challenger - dvorana | ||||
20.11.16 kval. | vs. Sergey Betov | 7-63, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
19.11.16 1. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Estonia F4 - dvorana | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Shane Vinsant | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Dzmitry Zhyrmont | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Russia F8 - dvorana | ||||
09.09.16 Polufinale | vs. Alexander Bublik | 6-4, 1-4, - Alexander Lobkov - odustajanje | detalj meča | |
08.09.16 Četvrtfinale | vs. Maxim Ratniuk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.09.16 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 4-3, Markos Kalovelonis - odustajanje | detalj meča | |
06.09.16 1. kolo | vs. Vladimir Polyakov | 6-73, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Russia F7 - dvorana | ||||
02.09.16 Polufinale | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.16 Četvrtfinale | vs. Marat Deviatiarov | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Sanetulla Kutybaev - Posljednji mečevi
M15 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Nikita Kashirin | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Adil Karakayev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Timur Sottimov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pjontek | 0-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Gleb Blekher | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Viacheslav Yulik | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. David Bogatin | 6-3, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-69 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
M25 Andijan - tvrda | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
10.04.19 kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Khassanov | Roman Khassanov - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Alibek Aidaraly | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča |