MEČ
18.09.17 | kval. | Alexander Lazov | Danylo Kalenichenko | 6-1, 6-1 | Sibiu Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alexander Lazov | Danylo Kalenichenko | |
1. servis % | 30/59 (51%) | 19/37 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/30 (70%) | 9/19 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/29 (52%) | 3/18 (17%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 1/10 (10%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/37 (68%) | 23/59 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 2 |
Asovi | 0 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Lazov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexander Lazov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Lazov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
5-1 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alexander Lazov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Lazov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Lazov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Lazov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alexander Lazov vs. Danylo Kalenichenko - Međusobni mečevi
18.09.17 | kval. | Alexander Lazov | Danylo Kalenichenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | Sibiu Challenger | zemlja |
Alexander Lazov form & Danylo Kalenichenko form
Alexander Lazov - Posljednji mečevi
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Marco Miceli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 5-7, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Alexander Donski | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 6-0, 7-66 | detalj meča | |
Andria Challenger - tepih | ||||
18.11.18 kval. | vs. Aldin Setkic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.18 2. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 7-5, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.18 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Philipp Schroll | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Franjo Raspudic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.09.18 kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Marko Vujic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Switzerland F4 - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Eduardo Dischinger | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Netherlands F5 - zemlja | ||||
25.08.18 Polufinale | vs. Nik Razborsek | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.08.18 Četvrtfinale | vs. Philipp Schroll | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.08.18 2. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 0-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Netherlands F4 - zemlja | ||||
19.08.18 Finale | vs. Niels Lootsma | 3-3, Niels Lootsma - odustajanje | detalj meča | |
18.08.18 Polufinale | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Felipe Mantilla | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Leonard Von Hindte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. George Von Massow | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Austria F3 - zemlja | ||||
20.07.18 Polufinale | vs. Michael Vrbensky | 3-6, - Alexander Lazov - odustajanje | detalj meča | |
19.07.18 Četvrtfinale | vs. Michal Konecny | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.07.18 2. kolo | vs. Bogdan Borza | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Philipp Schroll | 7-63, 7-64 | detalj meča |
Danylo Kalenichenko - Posljednji mečevi
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-64, 7-65 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Istanbul 2 - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
06.09.21 kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
29.08.21 Finale | vs. Mate Valkusz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.21 Polufinale | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
09.08.21 kval. | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
M25 Kottingbrunn - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
06.06.21 Finale | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
05.06.21 Polufinale | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
04.06.21 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.06.21 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prijedor - zemlja | ||||
14.05.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.05.21 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 0-6 | detalj meča |