MEČ
21.12.17 | 2. kolo | Alexander Erler | Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 6-1 | Turkey F48 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alexander Erler | Bogdan Ionut Apostol | |
1. servis % | 23/46 (50%) | 29/61 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/23 (74%) | 13/29 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/23 (48%) | 12/32 (38%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/61 (59%) | 18/46 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alexander Erler vs. Bogdan Ionut Apostol - Međusobni mečevi
21.12.17 | 2. kolo | Alexander Erler | Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 6-1 | detalj meča | Turkey F48 | zemlja |
Alexander Erler form & Bogdan Ionut Apostol form
Alexander Erler - Posljednji mečevi
Sofia - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Cagliari Challenger - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
14.11.22 kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
17.10.22 kval. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.22 kval. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.22 kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Tunis Challenger - zemlja | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detalj meča | |
16.05.22 kval. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
25.04.22 kval. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Bengalaru 2 - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Bengalaru 1 - tvrda | ||||
07.02.22 kval. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Bogdan Ionut Apostol - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 0-4, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-5, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-0, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Cengiz Aksu | 4-4, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Divij Sharan | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | - Bogdan Ionut Apostol - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 1-6, 7-62 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M15 Frascati - zemlja | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-74, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 0-6, 6-75 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 1-2, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 1-6, 3-4, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 0-2, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Dubrovnik - zemlja | ||||
08.04.22 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | detalj meča |