MEČ
07.03.18 | 2. kolo | Alexander Boborykin | Petr Arkhipov | 6-1, 6-2 | Russia F2 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Alexander Boborykin | Petr Arkhipov | |
1. servis % | 23/39 (59%) | 31/52 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/23 (83%) | 16/31 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 6/21 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/52 (58%) | 13/39 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 6 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Alexander Boborykin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Petr Arkhipov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Petr Arkhipov | |
2-1 | Petr Arkhipov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-1 | Petr Arkhipov | |
4-1 | Petr Arkhipov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-1 | Petr Arkhipov | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Petr Arkhipov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
0-1 | Petr Arkhipov | |
0-0, 30-40 | ||
0-2 | Petr Arkhipov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Boborykin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Petr Arkhipov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-2 | Petr Arkhipov | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Petr Arkhipov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Petr Arkhipov | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Russia
03.06.96, 27 Godina
20868 $
03.06.96, 27 Godina
20868 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
12.12.94, 29 Godina
12.12.94, 29 Godina
Alexander Boborykin vs. Petr Arkhipov - Međusobni mečevi
07.03.18 | 2. kolo | Alexander Boborykin | Petr Arkhipov | 6-1, 6-2 | detalj meča | Russia F2 | dvorana |
Alexander Boborykin form & Petr Arkhipov form
Alexander Boborykin - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Haoyuan Huang | - | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Eirik Groener | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
02.08.21 kval. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
30.07.21 1. kolo | vs. Michal Dembek | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Ondrej Horak | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Pavel Verbin | 6-75, 7-62, 11-9 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
18.05.21 kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.21 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.04.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
10.04.19 kval. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
08.12.18 Četvrtfinale | vs. Pavel Kotov | 6-2, 1-6, 6-71 | detalj meča | |
07.12.18 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 7-64, 2-6, 7-64 | detalj meča |
Petr Arkhipov - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 0-1, -def. | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F39 - tvrda | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F38 - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Tunisia F37 - tvrda | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Maxime Mora | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.18 kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 3-2, Francesco Liucci - odustajanje | detalj meča | |
Tunisia F36 - tvrda | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 0-2, - Petr Arkhipov - odustajanje | detalj meča | |
Tunisia F33 - tvrda | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tunisia F32 - tvrda | ||||
21.09.18 Četvrtfinale | vs. Moez Echargui | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
20.09.18 2. kolo | vs. Mounir Ferchichi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Brian Bencic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Russia F8 - zemlja | ||||
26.08.18 kval. | vs. Andrey Uvarov | 3-6, 0-4, - Petr Arkhipov - odustajanje | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Geraskin | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Oleg Besednikov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
13.08.18 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.08.18 kval. | vs. Thibault Cancel | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Ivan Kalinin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
16.07.18 kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Kvantaliani | 6-4, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Orlov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Georgia F1 - zemlja | ||||
09.07.18 kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 6-3, 6-2 | detalj meča |