MEČ
30.07.19 | 1. kolo | Alexander Boborykin | Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | M15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alexander Boborykin | Kevin Portmann | |
1. servis % | 23/31 (74%) | 13/30 (43%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/23 (78%) | 4/13 (31%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/7 (71%) | 2/18 (11%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/31 (81%) | 7/30 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 48/61 (79%) | 13/61 (21%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Russia
03.06.96, 27 Godina
20868 $
03.06.96, 27 Godina
20868 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
18.06.93, 30 Godina
18.06.93, 30 Godina
Alexander Boborykin vs. Kevin Portmann - Međusobni mečevi
30.07.19 | 1. kolo | Alexander Boborykin | Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
Alexander Boborykin form & Kevin Portmann form
Alexander Boborykin - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Haoyuan Huang | - | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Eirik Groener | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
02.08.21 kval. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
30.07.21 1. kolo | vs. Michal Dembek | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Ondrej Horak | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Pavel Verbin | 6-75, 7-62, 11-9 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
18.05.21 kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.21 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.04.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
10.04.19 kval. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
08.12.18 Četvrtfinale | vs. Pavel Kotov | 6-2, 1-6, 6-71 | detalj meča | |
07.12.18 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 7-64, 2-6, 7-64 | detalj meča |
Kevin Portmann - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Matthew Summers | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Rasshchupkin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Juan Borba | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Mousa Alkotop | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Pranash Babu | 2-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Ashraf El Sayed | 0-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Mohamad Gomaa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Samoil Lavric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
18.12.19 kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Kossek | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 2-6, 0-6 | detalj meča |