Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
01.05.98, 25 Godina
01.05.98, 25 Godina
Alex Rybakov vs. Pol Fernandez - Međusobni mečevi
18.05.15 | 1. kolo kval. | Alex Rybakov | Pol Fernandez | 6-0, 6-2 | detalj meča | Spain F14 | zemlja |
Alex Rybakov form & Pol Fernandez form
Alex Rybakov - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | - | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
04.03.24 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - odustajanje | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sunrise - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 kval. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Ithaca - dvorana | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Pol Fernandez - Posljednji mečevi
M25 Sabadell - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Gurb - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 4-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Yoav Versloot | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Girona - zemlja | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 7-5, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Mataro - zemlja | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jacob Olar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Girona - zemlja | ||||
19.10.21 kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Kenneth Rabinad Vila | 7-67, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Laurent Julia Calac | 4-6, 0-4, - Pol Fernandez - odustajanje | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
03.03.20 kval. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 2-6, 7-60, 2-10 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
21.10.19 kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alex Martinez | 3-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Guarin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detalj meča |