MEČ
08.08.17 | 1. kolo | Alex Rybakov | Nathaniel Lammons | 6-4, 6-3 | USA F27 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Alex Rybakov | Nathaniel Lammons | |
1. servis % | 38/56 (68%) | 33/56 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/38 (79%) | 18/33 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/18 (44%) | 9/23 (39%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/56 (52%) | 18/56 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 1 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alex Rybakov vs. Nathaniel Lammons - Međusobni mečevi
08.08.17 | 1. kolo | Alex Rybakov | Nathaniel Lammons | 6-4, 6-3 | detalj meča | USA F27 | tvrda |
Alex Rybakov form & Nathaniel Lammons form
Alex Rybakov - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | - | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
04.03.24 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - odustajanje | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sunrise - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 kval. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Ithaca - dvorana | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Nathaniel Lammons - Posljednji mečevi
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Gijs Brouwer | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Nottingham 1 - trava | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 7-69, 4-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
08.02.21 kval. | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maxime Hamou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
10.02.20 kval. | vs. Ruan Roelofse | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Savannah Challenger - zemlja | ||||
29.04.19 kval. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Houston Challenger - tvrda | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Julian Lenz | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
05.11.18 2. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Nguyen | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bastad Challenger - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Loughborough Challenger - dvorana | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. David Vega Hernandez | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Savannah Challenger - zemlja | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Karue Sell | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tallahassee Challenger - zemlja | ||||
21.04.18 2. kolo kval. | vs. Yoshihito Nishioka | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Panama City - zemlja | ||||
31.03.18 2. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Luis Gomez | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Launceston Challenger - tvrda | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 7-67, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Michael Look | 7-67, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Hamish Youl | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Michal Przysiezny | 6-4, 6-75, 6-71 | detalj meča | |
USA F40 - dvorana | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Alexander Ward | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
USA F39 - dvorana | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Danny Thomas | 4-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
11.11.17 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 3-6, 4-6 | detalj meča |