MEČ
20.06.19 | 2. kolo | Alex Blumenberg | Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 6-3 | M15 Sao | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alex Blumenberg | Fermin Tenti | |
1. servis % | 49/85 (58%) | 54/77 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/49 (73%) | 42/54 (78%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/36 (58%) | 10/23 (43%) |
Osvojene break-lopte | 3/9 (33%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/77 (32%) | 28/85 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 82/162 (51%) | 80/162 (49%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 4 |
Asovi | 9 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Alex Blumenberg | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alex Blumenberg | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alex Blumenberg | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alex Blumenberg | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alex Blumenberg | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Blumenberg | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alex Blumenberg | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Blumenberg | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Blumenberg | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Blumenberg | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Blumenberg | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Blumenberg | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alex Blumenberg | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alex Blumenberg | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alex Blumenberg vs. Fermin Tenti - Međusobni mečevi
14.08.19 | 1. kolo | Alex Blumenberg | Fermin Tenti | 7-62, 6-3 | detalj meča | M15 La | zemlja |
20.06.19 | 2. kolo | Alex Blumenberg | Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | M15 Sao | zemlja |
Alex Blumenberg form & Fermin Tenti form
Alex Blumenberg - Posljednji mečevi
M15 Cancun - tvrda | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Las - tvrda | ||||
06.03.20 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Errol Smith | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Jose Olivares | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Maxime Mora | 0-4, - Alex Blumenberg - odustajanje | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Reese Stalder | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Orlando - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Matias Zukas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Santa - tvrda | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Jose Olivares | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.10.19 2. kolo | vs. Enrique Bogo | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Caio Gruber | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ivailo Keremedchiev | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Kareem Allaf | 6-73, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Lambare - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 La - zemlja | ||||
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Joao Hinsching | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
10.08.19 Polufinale | vs. Juan Sebastian Gomez | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Mariano Navone | 6-4, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Curitiba - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Javier Naser | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Hady Habib | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Trent Bryde | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča |
Fermin Tenti - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
16.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detalj meča |