MEČ
20.06.15 | 2. kolo kval. | Alessandro Giannessi | Arthur De Greef | 3-6, 6-4, 6-2 | Milan Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alessandro Giannessi | Arthur De Greef | |
1. servis % | 64/100 (64%) | 54/92 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/64 (56%) | 34/54 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/36 (58%) | 15/38 (39%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/92 (47%) | 43/100 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 100/192 (52%) | 92/192 (48%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 3 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Alessandro Giannessi | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-5 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Alessandro Giannessi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alessandro Giannessi vs. Arthur De Greef - Međusobni mečevi
07.07.16 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Arthur De Greef | 4-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | Todi Challenger | zemlja |
20.06.15 | 2. kolo kval. | Alessandro Giannessi | Arthur De Greef | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | Milan Challenger | zemlja |
Alessandro Giannessi form & Arthur De Greef form
Alessandro Giannessi - Posljednji mečevi
Munich - zemlja | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sarasota Challenger - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Mexico City - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
01.04.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Naples Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča |
Arthur De Greef - Posljednji mečevi
Doha - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
11.10.20 kval. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague II - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague Challenger - zemlja | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - odustajanje | detalj meča | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - odustajanje | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Hong - tvrda | ||||
11.01.20 Polufinale | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - odustajanje | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detalj meča |