MEČ
07.08.17 | kval. | Alessandro Ceppellini | Luca Giacomini | 6-2, 6-4 | Austria F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alessandro Ceppellini vs. Luca Giacomini - Međusobni mečevi
21.03.19 | 2. kolo | Luca Giacomini | Alessandro Ceppellini | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Rovinj | zemlja |
07.08.17 | kval. | Alessandro Ceppellini | Luca Giacomini | 6-2, 6-4 | detalj meča | Austria F6 | zemlja |
Alessandro Ceppellini form & Luca Giacomini form
Alessandro Ceppellini - Posljednji mečevi
M15 Genova - zemlja | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
23.03.21 kval. | vs. Emilien Voisin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Karlo Ban | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nicola Filippi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
15.09.20 kval. | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Mark Mitchell | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 2-6, 7-62, 4-10 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Romain Gales | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.01.20 kval. | vs. Davide Pozzi | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Yannis Zekri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 0-2, - Alessandro Ceppellini - odustajanje | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Reggio - zemlja | ||||
31.05.19 1. kolo | vs. Lorenzo Frigerio | 7-5, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Casale - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Samuele Ramazzotti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bordone | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Vercelli - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Franco Capalbo | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
14.04.19 1. kolo | vs. Francesco Forti | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
09.04.19 kval. | vs. Ivan Sabanov | 7-5, 7-66 | detalj meča |
Luca Giacomini - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - odustajanje | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 6-3, 1-0, Sean Cuenin - odustajanje | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
11.09.23 kval. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 7-5, 6-1 | detalj meča |