MEČ
12.06.18 | 1. kolo | Alessandro Bega | Dan Added | 6-1, 6-2 | Israel F9 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Alessandro Bega | Dan Added | |
1. servis % | 33/51 (65%) | 39/64 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/33 (70%) | 21/39 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 9/25 (36%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/64 (53%) | 18/51 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Alessandro Bega | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Dan Added | |
0-0, 40-15[BP] | ||
1-1 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Bega | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Dan Added | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Dan Added | |
5-1 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Dan Added | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Dan Added | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Bega | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Dan Added | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-1 | Dan Added | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Dan Added | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alessandro Bega | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alessandro Bega vs. Dan Added - Međusobni mečevi
12.06.18 | 1. kolo | Alessandro Bega | Dan Added | 6-1, 6-2 | detalj meča | Israel F9 | tvrda |
Alessandro Bega form & Dan Added form
Alessandro Bega - Posljednji mečevi
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.21 kval. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Lesa - zemlja | ||||
29.08.21 Finale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
28.08.21 Polufinale | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - odustajanje | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
26.07.21 kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.21 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
11.06.21 Četvrtfinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
10.06.21 2. kolo | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kouvola - tvrda | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
27.05.21 2. kolo | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
23.05.21 Finale | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
22.05.21 Polufinale | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Dan Added - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - odustajanje | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - odustajanje | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 3-6, 1-6 | detalj meča |