MEČ
11.02.20 | 1. kolo kval. | Alen Rogic Hadzalic | Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 10-6 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Croatia
21.04.97, 26 Godina
21.04.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Alen Rogic Hadzalic vs. Zura Tkemaladze - Međusobni mečevi
11.02.20 | 1. kolo kval. | Alen Rogic Hadzalic | Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Alen Rogic Hadzalic form & Zura Tkemaladze form
Alen Rogic Hadzalic - Posljednji mečevi
M15 Bad - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Niklas Rohrer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
11.07.22 kval. | vs. Eric Morris | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Nemanja Malesevic | 6-3, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Velenje - zemlja | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.07.22 kval. | vs. Eric Morris | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 7-62, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Doboj - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
26.04.22 kval. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Dubrovnik - zemlja | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Rovinj - zemlja | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.03.22 1. kolo | vs. Deni Zmak | 2-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-78, 0-6 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Niklas Waldner | 1-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Matic Spec | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-77, 10-7 | detalj meča | |
23.08.21 kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Tino Kovacic | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Zura Tkemaladze - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Creteil - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 7-62, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | detalj meča |