Belarus
19.05.88, 35 Godina
19.05.88, 35 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Aleksey Bessonov vs. Sergey Betov - Međusobni mečevi
11.08.08 | 1. kolo | Aleksey Bessonov | Sergey Betov | 6-4, 6-2 | detalj meča | Belarus F4 | zemlja |
23.07.07 | 1. kolo | Sergey Betov | Aleksey Bessonov | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | Georgia F1 | tvrda |
Aleksey Bessonov form & Sergey Betov form
Aleksey Bessonov - Posljednji mečevi
Tulsa Challenger - tvrda | ||||
13.09.10 2. kolo kval. | vs. Costin Paval | 5-7, 1-4, - Aleksey Bessonov - odustajanje | detalj meča | |
13.09.10 1. kolo kval. | vs. Tristan Jackson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tulsa Challenger - tvrda | ||||
14.09.09 1. kolo kval. | vs. Adam Ehrlich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.09.09 2. kolo kval. | vs. Arnau Brugues-Davi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Donetsk - tvrda | ||||
08.09.08 2. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.09.08 1. kolo kval. | vs. Askold Kuznetsov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Poland F6 - zemlja | ||||
25.08.08 1. kolo | vs. Marcin Gawron | 2-6, 7-61, 6-71 | detalj meča | |
Poland F5 - zemlja | ||||
18.08.08 1. kolo | vs. Philippe De Bonnevie | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Belarus F4 - zemlja | ||||
11.08.08 2. kolo | vs. Vladzimir Kruk | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.08.08 1. kolo | vs. Sergey Betov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - zemlja | ||||
04.08.08 2. kolo | vs. Stepan Khotulev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.08 1. kolo | vs. Vladyslav Klymenko | 0-6, 7-64, 7-63 | detalj meča | |
Georgia F1 - zemlja | ||||
14.07.08 1. kolo | vs. Hyun-Woo Nam | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Azerbaijan F1 - zemlja | ||||
07.07.08 1. kolo | vs. Oskars Vaskis | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
16.06.08 1. kolo | vs. Brydan Klein | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F1 - zemlja | ||||
07.04.08 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Tunis - tvrda | ||||
05.11.07 1. kolo kval. | vs. Adam Chadaj | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Poland F7 - zemlja | ||||
20.08.07 1. kolo | vs. Michal Walkow | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.08.07 2. kolo | vs. Carlos Poch-Gradin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Georgia F2 - tvrda | ||||
30.07.07 2. kolo | vs. Charles Roche | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.07 1. kolo | vs. Stanislav Zhuravski | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Georgia F1 - tvrda | ||||
23.07.07 1. kolo | vs. Sergey Betov | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Armenia F1 - tvrda | ||||
16.07.07 1. kolo | vs. Andrei Ciumac | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Belarus F4 - zemlja | ||||
18.06.07 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - zemlja | ||||
11.06.07 1. kolo | vs. Andrei Karatchenia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
21.05.07 1. kolo | vs. Alexey Tikhonov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
21.05.07 2. kolo | vs. Dmitri Vlasov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
07.05.07 1. kolo | vs. Pavel Chekhov | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F1 - zemlja | ||||
02.04.07 1. kolo | vs. Charly Villeneuve | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Sergey Betov - Posljednji mečevi
M25+H Kazan - dvorana | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Kazan - dvorana | ||||
25.01.19 Četvrtfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.01.19 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.01.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Finland F4 - dvorana | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
09.11.18 Polufinale | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Alexander Vasilenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-76, 7-61 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Haitong Xia | 6-77, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Liuzhou Challenger - tvrda | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Almaty Challenger - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Tim Van Rijthoven | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
19.08.18 Finale | vs. David Poljak | 7-5, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
17.08.18 Polufinale | vs. Anil Yuksel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Marek Gengel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
15.08.18 2. kolo | vs. Conor Berg | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-78, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
10.08.18 Polufinale | vs. Jonathan Gray | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.18 Četvrtfinale | vs. Roman Khassanov | 6-2, 5-7, 7-66 | detalj meča | |
08.08.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.08.18 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lithuania F1 - zemlja | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Christoffer Solberg | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Spain F17 - tvrda | ||||
02.07.18 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F16 - tvrda | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.18 1. kolo | vs. Enrique Luque Rico | 7-5, 6-2 | detalj meča |