MEČ
27.06.16 | 1. kolo | Aleksandre Metreveli | Marc Dijkhuizen | 5-7, 6-1, 6-4 | Netherlands F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Aleksandre Metreveli | Marc Dijkhuizen | |
1. servis % | 54/84 (64%) | 54/96 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/54 (72%) | 34/54 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/30 (50%) | 22/42 (52%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/96 (42%) | 30/84 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 94/180 (52%) | 86/180 (48%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
01.04.96, 28 Godina
22647 $
01.04.96, 28 Godina
22647 $
Aleksandre Metreveli vs. Marc Dijkhuizen - Međusobni mečevi
27.06.16 | 1. kolo | Aleksandre Metreveli | Marc Dijkhuizen | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | Netherlands F3 | zemlja |
Aleksandre Metreveli form & Marc Dijkhuizen form
Aleksandre Metreveli - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - odustajanje | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M25 Rome - zemlja | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Marc Dijkhuizen - Posljednji mečevi
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Zachary Eisinga | 1-5, - Marc Dijkhuizen - odustajanje | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lenn Luemkemann | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.12.19 kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 2-0, Osmancan Soyler - odustajanje | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-60, 2-6 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 kval. | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 0-3, - Marc Dijkhuizen - odustajanje | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Justin Eleveld | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Agadir - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Alami | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Said Chaki | 6-4, 6-2 | detalj meča |