MEČ
15.06.15 | 1. kolo | Aleksandre Metreveli | Lucas Catarina | 6-1, 7-5 | Turkey F24 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aleksandre Metreveli vs. Lucas Catarina - Međusobni mečevi
15.06.15 | 1. kolo | Aleksandre Metreveli | Lucas Catarina | 6-1, 7-5 | detalj meča | Turkey F24 | tvrda |
Aleksandre Metreveli form & Lucas Catarina form
Aleksandre Metreveli - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - odustajanje | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M25 Rome - zemlja | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Lucas Catarina - Posljednji mečevi
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rosario - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
12.05.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.23 Polufinale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.03.23 Polufinale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detalj meča |