MEČ
01.10.19 | kval. | Aleksandre Bakshi | Gian Marco Ortenzi | 4-6, 7-5, 10-5 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
03.02.00, 24 Godina
11465 $
03.02.00, 24 Godina
11465 $
Aleksandre Bakshi vs. Gian Marco Ortenzi - Međusobni mečevi
01.10.19 | kval. | Aleksandre Bakshi | Gian Marco Ortenzi | 4-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Aleksandre Bakshi form & Gian Marco Ortenzi form
Aleksandre Bakshi - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Martin Klizan | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Philip Henning | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tamerlan Azizov | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Aristarkh Safonov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Bonnaud | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yanki Erel | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 6-74, - Aleksandre Bakshi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Goncalo Oliveira | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Jack Loge | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Linus Videhult | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Gian Marco Ortenzi - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 2-3, - Gian Marco Ortenzi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-3, - Gian Marco Ortenzi - odustajanje | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 2-6, 7-64 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Hien Pham | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Christian Teszari | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marko Perjesi Novakovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 2-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Conigliaro | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Stefano Reitano | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Luciano Carraro | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Dessi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pozzuoli - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Gabriele Camilli | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Monti | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jesse Flores | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Uta | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 0-1, - Gian Marco Ortenzi - odustajanje | detalj meča |