Aleksandr Braynin vs. Artsiom Bardzin 12.08.2019

Aleksandr Braynin vs. Artsiom Bardzin 12.08.2019 - M15 Irpin - usporedba

MEČ

12.08.19kval.Aleksandr Braynin Artsiom Bardzin 6-3, 6-4 Ukraine M15 Irpin zemlja

STATISTIKE MEČA

6-4

Aleksandr Braynin
Ukraine
29.08.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
16.10.00, 19 Godina







Artsiom Bardzin
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Aleksandr Braynin vs. Artsiom Bardzin - Međusobni mečevi

12.08.19kval.Aleksandr BrayninArtsiom Bardzin6-3, 6-4 detalj mečaUkraine M15 Irpin zemlja

Aleksandr Braynin - Posljednji mečevi

Ukraine M15 Chornomorsk - zemlja
25.09.19
1. kolo
vs. Nikita Mashtakov3-6, 7-5, 3-6 porazdetalj meča
23.09.19
kval.
vs. Volodymyr Zakharov6-75, 6-4, 10-3 pobjedadetalj meča
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Pavel Liavonchyk6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Ukraine M25 Irpin - zemlja
26.08.19
2. kolo kval.
vs. David Volfson2-6, 2-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Mykhaylo Muravyov6-1, 7-64 pobjedadetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
13.08.19
1. kolo
vs. Filip Kolasinski4-6, 0-6 porazdetalj meča
12.08.19
kval.
vs. Artsiom Bardzin6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. David Quayle6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Turkey Turkey F34 - zemlja
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Moritz Thiem1-6, 4-6 porazdetalj meča
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Deniz Temel6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Ukraine Ukraine F4 - zemlja
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Nazar Achour6-76, 6-2, 4-6 porazdetalj meča
Ukraine Ukraine F3 - zemlja
19.05.18
1. kolo kval.
vs. Yuriy Kryvoy6-2, 2-6, 6-72 porazdetalj meča
Ukraine Ukraine F2 - zemlja
13.05.18
2. kolo kval.
vs. Oleksandr Varichenko4-6, 4-6 porazdetalj meča
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Juraj Pivoluska6-1, 4-0, Juraj Pivoluska - odustajanjepobjedadetalj meča
Ukraine Ukraine F1 - zemlja
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Dmytro Shkitov4-6, 6-72 porazdetalj meča
05.05.18
1. kolo kval.
vs. Klim Ivanov6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Ukraine Ukraine F6 - tvrda
03.10.16
1. kolo kval.
vs. Artsiom Dabryian5-7, 3-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
15.08.16
1. kolo kval.
vs. Ivan Liutarevich6-78, 2-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
08.08.16
1. kolo kval.
vs. Valentin Bazunov7-5, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
Ukraine Ukraine F3 - zemlja
24.05.16
1. kolo
vs. Gleb Alekseenko2-6, 4-6 porazdetalj meča
23.05.16
2. kolo kval.
vs. Vitalii Kotelianets3-6, 6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
23.05.16
kval.
vs. Denys Gevel6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Ukraine Ukraine F2 - zemlja
16.05.16
1. kolo kval.
vs. Vladyslav Lobak6-4, 1-6, 4-6 porazdetalj meča
Ukraine Ukraine F1 - zemlja
09.05.16
2. kolo kval.
vs. Vadym Zrazhevskyy6-4, 6-75, 4-6 porazdetalj meča
09.05.16
1. kolo kval.
vs. Vitalii Kotelianets7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
Ukraine Ukraine F5 - zemlja
05.10.15
1. kolo kval.
vs. Egor Matvievici2-6, 1-6 porazdetalj meča

Artsiom Bardzin - Posljednji mečevi

Uzbekistan M15 Bukhara - tvrda
16.10.19
1. kolo
vs. Maxim Ratniuk0-6, 2-6 porazdetalj meča
15.10.19
kval.
vs. Bekhzod Rasamatov6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Samandar Azamatov6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M15 Karshi - tvrda
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Sergey Shipilov3-6, 3-6 porazdetalj meča
Kazakhstan M25 Almaty - tvrda
25.09.19
1. kolo
vs. Grigoriy Korobeynikov1-6, 3-6 porazdetalj meča
Kazakhstan M15 Shymkent - zemlja
18.09.19
1. kolo
vs. Grigoriy Lomakin6-73, 1-6 porazdetalj meča
Kazakhstan M15 Shymkent - zemlja
11.09.19
1. kolo
vs. Ivan Davydov0-6, 1-6 porazdetalj meča
Belarus M15 Minsk - tvrda
22.08.19
2. kolo
vs. Artem Dubrivnyy1-6, 0-6 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Michal Wozniak Michal Wozniak - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Nikita Alosha Ushakov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
12.08.19
kval.
vs. Aleksandr Braynin3-6, 4-6 porazdetalj meča
Kazakhstan M15 Almaty - tvrda
10.07.19
1. kolo
vs. Sebastian Korda1-6, 0-6 porazdetalj meča
09.07.19
kval.
vs. Stepan Beresnev6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Tbilisi - tvrda
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Klim Kozyrev1-6, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
Turkey Turkey F34 - zemlja
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Bogdan Pavel5-7, 2-6 porazdetalj meča
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Sami Ben Abdennibi7-68, 6-0 pobjedadetalj meča
Turkey Turkey F33 - zemlja
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Besir Durguti2-6, 4-6 porazdetalj meča
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Leon C Roider7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Kazakhstan F8 - zemlja
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Boris Butulija3-6, 7-64, 2-6 porazdetalj meča
21.09.18
1. kolo kval.
vs. Sundet Nagimetov6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Kazakhstan F7 - zemlja
18.09.18
1. kolo
vs. Lukas Mugevicius0-6, 1-6 porazdetalj meča
17.09.18
kval.
vs. Stepan Beresnev3-6, 6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Lucas Krainer4-6, 6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Artur Kulibaba2-6, 6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F3 - tvrda
19.08.18
1. kolo kval.
vs. Martin Beran1-6, 1-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Shonigmatjon Shofayziyev1-6, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
07.08.18
1. kolo
vs. Sarp Agabigun6-4, 4-6, 1-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Yannai Barkai7-5, 4-6, 2-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
15.08.16
1. kolo kval.
vs. Vitalii Shcherba4-6, 1-6 porazdetalj meča
<