MEČ
10.05.14 | 1. kolo kval. | Alejandro Gonzalez | Matteo Donati | 6-4, 6-4 | Rome | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alejandro Gonzalez | Matteo Donati | |
1. servis % | 37/55 (67%) | 34/56 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/37 (81%) | 21/34 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/18 (44%) | 9/22 (41%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/56 (46%) | 17/55 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/111 (58%) | 47/111 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alejandro Gonzalez vs. Matteo Donati - Međusobni mečevi
10.05.14 | 1. kolo kval. | Alejandro Gonzalez | Matteo Donati | 6-4, 6-4 | detalj meča | Rome | zemlja |
Alejandro Gonzalez form & Matteo Donati form
Alejandro Gonzalez - Posljednji mečevi
Pereira Challenger - zemlja | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.03.22 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Medellin - zemlja | ||||
26.03.22 Četvrtfinale | vs. Oliver Crawford | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
24.03.22 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-75, 4-1, Eduardo Ribeiro - odustajanje | detalj meča | |
24.03.22 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Anapoima - zemlja | ||||
18.03.22 Četvrtfinale | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.22 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
16.03.22 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-2, 4-0, Johan Alexander Rodriguez - odustajanje | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.03.22 | vs. Taylor Harry Fritz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Cancun - tvrda | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Cancun - tvrda | ||||
12.02.22 Polufinale | vs. Jc Aragone | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.22 Četvrtfinale | vs. Dennis Novikov | 6-74, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.02.22 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
09.02.22 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Rio De - tvrda | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
06.12.21 1. kolo | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - zemlja | ||||
22.11.21 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Aparecida - zemlja | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.21 1. kolo | vs. Gabriel Generoso | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
02.11.21 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.11.21 kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
20.10.21 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-63, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.21 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
27.09.21 kval. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-75, 7-63 | detalj meča | |
Ambato Challenger - zemlja | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Matteo Donati - Posljednji mečevi
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Dubrovnik - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sanremo Challenger - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Denis Petak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
07.08.22 Finale | vs. Corentin Denolly | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
06.08.22 Polufinale | vs. Max Houkes | 6-4, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
05.08.22 Četvrtfinale | vs. Pavel Nejedly | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.08.22 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Marko Andrejic | 6-1, 6-72, 6-2 | detalj meča | |
M15 Innsbruck - zemlja | ||||
23.07.22 Polufinale | vs. Max Houkes | 6-3, 1-6, 0-1, - Matteo Donati - odustajanje | detalj meča | |
22.07.22 Četvrtfinale | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
21.07.22 2. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.07.22 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Troyes Challenger - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 7-5, 1-3, - Matteo Donati - odustajanje | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 1-3, - Matteo Donati - odustajanje | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
06.06.22 kval. | vs. Arthur Fils | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Evan Zhu | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
04.05.22 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.05.22 kval. | vs. Max Purcell | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sanremo Challenger - zemlja | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detalj meča |