MEČ
23.10.19 | 2. kolo | Alejandro Davidovich Fokina | Yunseong Chung | 7-5, 7-5 | Liuzhou Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Alejandro Davidovich Fokina | Yunseong Chung | |
1. servis % | 52/78 (67%) | 44/77 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/52 (56%) | 26/44 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/26 (46%) | 11/33 (33%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 5/9 (56%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/77 (52%) | 37/78 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/155 (52%) | 74/155 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 2 |
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alejandro Davidovich Fokina vs. Yunseong Chung - Međusobni mečevi
23.10.19 | 2. kolo | Alejandro Davidovich Fokina | Yunseong Chung | 7-5, 7-5 | detalj meča | Liuzhou Challenger | tvrda |
Alejandro Davidovich Fokina form & Yunseong Chung form
Alejandro Davidovich Fokina - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.03.24 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
29.02.24 Četvrtfinale | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 7-67, 1-0, Jakub Mensik - odustajanje | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-75, 6-74 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Ugo Humbert | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-77, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
01.01.24 | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.12.23 | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
31.10.23 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Ben Shelton | 7-64, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
08.10.23 2. kolo | vs. Arthur Fils | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
30.09.23 2. kolo | vs. Alexander Zverev | 7-64, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.23 1. kolo | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Vancouver - dvorana | ||||
22.09.23 | vs. Francisco Cerundolo | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
17.09.23 | vs. Soon-Woo Kwon | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.09.23 | vs. Novak Djokovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
01.09.23 3. kolo | vs. Tommy Paul | 1-6, 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo | vs. Marcos Giron | 6-4, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Novak Djokovic | 4-6, - Alejandro Davidovich Fokina - odustajanje | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Toronto - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Alex De Minaur | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Yunseong Chung - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - odustajanje | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - odustajanje | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Newport - trava | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
Chicago Challenger - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Bloomfield Hills - tvrda | ||||
04.07.23 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | detalj meča | |
M25 Anseong - zemlja | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |