Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
15.05.99, 24 Godina
15.05.99, 24 Godina
Alec Deckers vs. Omer Yeshaya - Međusobni mečevi
13.10.18 | 1. kolo kval. | Alec Deckers | Omer Yeshaya | 6-3, 6-3 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
Alec Deckers form & Omer Yeshaya form
Alec Deckers - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Marvin Moeller | - | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 7-612, 6-2 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Luke Simkiss | 4-6, 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-73, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
M25 Nevers - dvorana | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Marvin Moeller | 4-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 7-64 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 6-76, 6-75 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alessio Basile | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
30.07.23 Finale | vs. Elmer Moller | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. August Holmgren | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
M25 The - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-75, 6-72 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Luke Simkiss | 6-76, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Omer Yeshaya - Posljednji mečevi
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Filippo Bettini | 4-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Gur Trakhtenberg | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Ori Baron | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Ido Samimyan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 2-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Jorge Carlos Camara | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Cancun - tvrda | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Richard Karl Groenewold | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Cancun - tvrda | ||||
08.02.22 2. kolo kval. | vs. Dennis Novikov | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
07.02.22 1. kolo kval. | vs. Enzo Frances Tessari | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Warren Wood | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
25.01.22 2. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Kevin Chahoud | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Taras Ignatiuk | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča |