Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
11.12.02, 21 Godina
11.12.02, 21 Godina
Alec Deckers vs. Niv Zuckerman - Međusobni mečevi
16.03.22 | 2. kolo kval. | Alec Deckers | Niv Zuckerman | 6-2, 6-3 | detalj meča | M25 Loule | tvrda |
06.10.18 | 1. kolo kval. | Alec Deckers | Niv Zuckerman | 7-5, 6-4 | detalj meča | Israel F13 | tvrda |
Alec Deckers form & Niv Zuckerman form
Alec Deckers - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Marvin Moeller | - | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 7-612, 6-2 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Luke Simkiss | 4-6, 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-73, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
M25 Nevers - dvorana | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Marvin Moeller | 4-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 7-64 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 6-76, 6-75 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alessio Basile | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
30.07.23 Finale | vs. Elmer Moller | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. August Holmgren | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
M25 The - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-75, 6-72 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Luke Simkiss | 6-76, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Niv Zuckerman - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Andre Kock | 3-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Bautista Mantoni | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Vit Kalina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hudson Baxter | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Setubal - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Sebastiao Vilas | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 5-7, 7-65, 4-10 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Shay Sarfati | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Fons Van Sambeek | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-4, 6-76, 11-9 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
20.06.23 kval. | vs. Alon Elia | 3-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Samer Al Tori | 6-3, 3-1, Samer Al Tori - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ron Ellouck | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
25.04.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Ostapenkov | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Nika Bidzinashvili | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Hong Kit Wong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Felix Einig | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 6-75, 7-61, 2-10 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Photos Photiades (2003) | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Sean Hill | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
24.10.22 kval. | vs. Amit Shahar | 3-6, 7-63, 7-10 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Richard Biagiotti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 3-6, 6-75 | detalj meča |