MEČ
05.04.10 | 1. kolo | Aldin Setkic | Ladislav Chramosta | 1-6, 6-2, 6-3 | Turkey F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aldin Setkic vs. Ladislav Chramosta - Međusobni mečevi
05.04.10 | 1. kolo | Aldin Setkic | Ladislav Chramosta | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | Turkey F6 | zemlja |
25.01.10 | 1. kolo | Ladislav Chramosta | Aldin Setkic | 7-5, 6-3 | detalj meča | Germany F3 | tepih |
Aldin Setkic form & Ladislav Chramosta form
Aldin Setkic - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - odustajanje | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - odustajanje | detalj meča | |
Troisdorf Challenger - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
M15 Prijedor - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | - | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Osijek - zemlja | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Ladislav Chramosta - Posljednji mečevi
Trnava Challenger - zemlja | ||||
19.09.11 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-76, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.11 1. kolo kval. | vs. Tihomir Grozdanov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
29.08.11 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Manerbio Challenger - zemlja | ||||
22.08.11 1. kolo kval. | vs. Boris Pashanski | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
India F3 - tvrda | ||||
11.04.11 1. kolo | vs. Murad Inoyatov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
25.10.10 1. kolo | vs. Alexander Slabinsky | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Germany F17 - dvorana | ||||
04.10.10 2. kolo | vs. Timo Nieminen | 0-1, - Ladislav Chramosta - odustajanje | detalj meča | |
04.10.10 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Germany F16 - tepih | ||||
27.09.10 2. kolo | vs. Ismar Gorcic | 6-73, 6-2, 7-67 | detalj meča | |
27.09.10 Polufinale | vs. Denis Matsukevitch | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.10 Četvrtfinale | vs. Matthias Wunner | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.09.10 1. kolo | vs. Kevin Krawietz | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Trnava Challenger - zemlja | ||||
20.09.10 1. kolo kval. | vs. Radim Urbanek | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
13.09.10 1. kolo kval. | vs. Mateusz Szmigiel | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.09.10 2. kolo kval. | vs. Dennis Bloemke | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Kitzbuhel Challenger - zemlja | ||||
02.08.10 1. kolo kval. | vs. Grzegorz Panfil | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
19.07.10 1. kolo kval. | vs. Wojciech Urban | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
19.07.10 kval. | vs. Andre Ghem | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.10 2. kolo kval. | vs. Dawid Celt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Oberstaufen Challenger - zemlja | ||||
05.07.10 2. kolo kval. | vs. Hans Podlipnik-Castillo | 3-6, 4-4, - Ladislav Chramosta - odustajanje | detalj meča | |
05.07.10 1. kolo kval. | vs. Marek Michalicka | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
28.06.10 1. kolo kval. | vs. Rameez Junaid | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Marburg Challenger - zemlja | ||||
21.06.10 1. kolo kval. | vs. Alexander Riest | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.06.10 2. kolo kval. | vs. Mikhail Ledovskikh | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.06.10 kval. | vs. Gero Kretschmer | 7-62, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
17.05.10 Četvrtfinale | vs. Jaroslav Pospisil | 3-5, - Ladislav Chramosta - odustajanje | detalj meča | |
17.05.10 1. kolo | vs. Marc Sieber | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.05.10 2. kolo | vs. Robert Rumler | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
10.05.10 1. kolo | vs. Matus Horecny | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
10.05.10 2. kolo | vs. Robin Vik | 4-6, 2-6 | detalj meča |