MEČ
23.11.15 | Četvrtfinale | Aldin Setkic | Karol Drzewiecki | 6-1, 6-2 | Egypt F41 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Aldin Setkic | Karol Drzewiecki | |
1. servis % | 34/42 (81%) | 24/38 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/34 (79%) | 15/24 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/8 (88%) | 4/14 (29%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 19/38 (50%) | 8/42 (19%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 6 | 5 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aldin Setkic vs. Karol Drzewiecki - Međusobni mečevi
23.11.15 | Četvrtfinale | Aldin Setkic | Karol Drzewiecki | 6-1, 6-2 | detalj meča | Egypt F41 | tvrda |
20.10.14 | 1. kolo | Aldin Setkic | Karol Drzewiecki | 6-4, 6-2 | detalj meča | Egypt F29 | tvrda |
Aldin Setkic form & Karol Drzewiecki form
Aldin Setkic - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - odustajanje | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - odustajanje | detalj meča | |
Troisdorf Challenger - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
M15 Prijedor - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | - | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Osijek - zemlja | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Karol Drzewiecki - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-72, 11-9 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Alex Bancila | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 1-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
20.03.23 kval. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
23.01.23 kval. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 4-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Toulouse Challenger - zemlja | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-79, 1-6 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Malek Jaziri | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
15.08.20 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-3, - Karol Drzewiecki - odustajanje | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Kamil Gajewski | 6-2, 0-2, - Karol Drzewiecki - odustajanje | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabrielius Guzauskas | 4-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
28.01.20 kval. | vs. Alejandro Gomez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča |