MEČ
30.06.16 | 2. kolo | Aldin Setkic | Alexandru Danes | 7-64, 6-3 | Egypt F13 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Aldin Setkic | Alexandru Danes | |
1. servis % | 53/81 (65%) | 37/65 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/53 (66%) | 30/37 (81%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/28 (61%) | 9/28 (32%) |
Osvojene break-lopte | 3/9 (33%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/65 (40%) | 29/81 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 78/146 (53%) | 68/146 (47%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 7 | 10 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
06.11.93, 30 Godina
06.11.93, 30 Godina
Aldin Setkic vs. Alexandru Danes - Međusobni mečevi
30.06.16 | 2. kolo | Aldin Setkic | Alexandru Danes | 7-64, 6-3 | detalj meča | Egypt F13 | tvrda |
Aldin Setkic form & Alexandru Danes form
Aldin Setkic - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - odustajanje | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - odustajanje | detalj meča | |
Troisdorf Challenger - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
M15 Prijedor - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | - | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Osijek - zemlja | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Alexandru Danes - Posljednji mečevi
Nigeria F3 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alexis Klegou | 0-6, 0-1, - Alexandru Danes - odustajanje | detalj meča | |
29.04.18 kval. | vs. Emmanuel Audu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Nigeria F2 - tvrda | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Youssef Hossam | 6-74, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
23.04.18 1. kolo | vs. Darryl Hale | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
22.04.18 kval. | vs. Kazuma Kawachi | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Rithwik Rajshekhar Raman | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Nigeria F1 - tvrda | ||||
15.04.18 kval. | vs. Emmanuel Audu | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
France F5 - dvorana | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F5 - tvrda | ||||
06.02.18 kval. | vs. John Lamble | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F4 - tvrda | ||||
29.01.18 kval. | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Brian De Vrind | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
23.01.18 2. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-61, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F2 - tvrda | ||||
16.01.18 2. kolo kval. | vs. Muhammet Haylaz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.01.18 kval. | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Gleb Alekseenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tunisia F37 - zemlja | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Enrique Luque Rico | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F36 - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
France F21 - tepih | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 0-6, 2-5, - Alexandru Danes - odustajanje | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Lars Johann | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Julien De Cuyper | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
France F20 - dvorana | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. David Goncalves | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Thailand F6 - tvrda | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Michael Look | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Thailand F5 - tvrda | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Thien Nguyen Hoang | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Thailand F4 - tvrda | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F20 - tvrda | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Tudor Diaconu | 7-5, 6-4 | detalj meča |