MEČ
15.10.20 | 2. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Corentin Moutet | 6-0, 6-3 | Sardinia | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Albert Ramos-Vinolas | Corentin Moutet | |
1. servis % | 31/46 (67%) | 33/50 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/31 (77%) | 16/33 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/15 (40%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/50 (56%) | 16/46 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Albert Ramos-Vinolas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Corentin Moutet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Albert Ramos-Vinolas | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Corentin Moutet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Albert Ramos-Vinolas | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Corentin Moutet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Albert Ramos-Vinolas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Corentin Moutet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Albert Ramos-Vinolas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Corentin Moutet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Albert Ramos-Vinolas | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Corentin Moutet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Albert Ramos-Vinolas | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Corentin Moutet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Albert Ramos-Vinolas | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Albert Ramos-Vinolas vs. Corentin Moutet - Međusobni mečevi
30.04.21 | Četvrtfinale | Albert Ramos-Vinolas | Corentin Moutet | 6-4, 6-3 | detalj meča | Estoril | zemlja |
03.02.21 | 2. kolo | Corentin Moutet | Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-4 | detalj meča | Melbourne | tvrda |
15.10.20 | 2. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Corentin Moutet | 6-0, 6-3 | detalj meča | Sardinia | zemlja |
Albert Ramos-Vinolas form & Corentin Moutet form
Albert Ramos-Vinolas - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
22.10.23 kval. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | detalj meča |
Corentin Moutet - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
29.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
28.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Nicolas Jarry | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-3, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
25.02.24 kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 4-1, Camilo Ugo Carabelli - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-2, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 Finale | vs. Sumit Nagal | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-71, 2-6 | detalj meča |